Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam tompanak,és...

Miért érzem magam tompanak,és üresnek?Fáradt vagyok,kedvtelen,és unok minden egyes napot,mint valami mokuskerek.

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden olyan robotiasnak tűnik,semmi sem tesz boldoggá,nem szeretek otthon lenni,de máshol sem.Nem vagyok boldog semmitől,pedig hangulatjavitot szedek régóta,és hirtelen újra rám jött ez az üresség.Mi a baj velem?

Történt sok rossz dolog egymas után,mindig felálltam,de úgy érzem most igazán fáradt vagyok,és minden annyira nehezen megy.Sportolok is,ez az egy ami boldoggá tesz,de ahogy befejezem,minden ugyanolyan rossz.


2023. jan. 15. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Velem is ugyan ez van. Remélem nemsokára elvesztem a hülye életemhez való ragaszkodásomat.
2023. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is hasonlóan érzek, nem tudom mitől van, egyszer csak előjön, elrontja a napom, de aztán csak úgy eltűnik, ha történik vmi más/kizökkenek.

Azt ajánlom, hogy:1, Sétálgass magadban egyedül, gondolkozz, hogy mi történt veled és miért lehet rossz hangulatod és mitől lehetne jobb. Én egy jó kis elgondolkodós-sétától mindig jobban leszek. 2, Törj ki a megszokottból, hiába nincs kedved hozzá. írj rá ismerőseidre, találkozz velük, esetleg ismerkedj idegenekkel, járj új helyekre. Vagy nem kell feltétlenül új dolgokat kipróbálni, csak ne engedd, hogy a rossz hangulatod befolyásolja azt, hogy mit csinálsz.

2023. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!