Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álomra úgy emlekszem mintha...

Álomra úgy emlekszem mintha valóság lenne?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jött ez elő, egy -egy alomra úgy emlekszem, mintha valóságos lenne.


Pl. Egy konnektor ki volt szakadva a falból. Mondtam a szülőlnek, hogy az az x. Konnektor is elégge ki van jőve. Ők meg csak néznek, hogy hol? Valójában nem volt kiszakadva, csak álmodtam.


Par napja el kellett mennem egy helyre. A címet FB üzenetben kaptam meg.


Y utca 22. Elementem y utca 22-re, és nem volt ott semmi. A helyes cím Y utca 30 (ezt a címet kaptam az üzemetben).


Korábban arról álmodtam, hogy azon a címen vagyok, tehát y utca 22-ben.


Visszakerestem a böngészi előzményeket, és az elmúlt napokban végig y utca 22-vel terveztem útvonalat.

Majd amikor odáertem, nyitottam meg újra az üzenetet, ahol láttam, hogy elég rossz helyen vagyok.


Az álmokra emlekszem, és utólag úgy kerül bele az emlekezetemben, mintha valóság lenne.


Ez jelezhet valamit?


2023. jan. 26. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha több esetben előfordul veled ilyesmi, akkor érdemes lenne Pszihológushoz fordulni.
2023. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!