Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirzatentől lehet ez?

Mirzatentől lehet ez?

Figyelt kérdés

Súlyos depresszióra kaptam.

Elsőnek yarocent írt a doki, másodjára pedig Mirzatent


Úgy érzem mintha tompítana, szégülök és egész nap álmos vagyok. Étvágyam mintha az egekben lenne. Folyton remeg a kezem, reszketek néha.

Ezek el fognak múlni? Vagy új gyógyszert kell szednem?


2023. jan. 27. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Szokj hozzá, sajnos ez lesz az első pár hétben.


Yarocen az egyetlen gyógyszer amit beszedtem, mert semmi mellekhatása nem volt.


A másik kettőből 2 szemet szedtem mindegyikből.


Szerintem ne használd ezeket a szennyeket, mert ezek csak ideiglenesen elfedik a problémaidat.

2023. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a gyógyszer hatása, mellékhatása.
2023. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Most ez nem rajtam múlik, ha nem szedem kinyírom magam..

Sajnos még nem jutottunk el a terápiás kezelésekhez, addig szednem kell..

Nem tervezek ezen élni.

2023. jan. 27. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kinyírod magad mert nem szedsz gyógyszert? Miközben az első 3-4 hétben semmi változás nincs. Feltűnési viszketetséged van, vagy miért ölnéd meg magad? Ez az élet, lesz jobb és lesz rosszabb rész benne, túl kell tenni magad rajta.


Nincsenek barátaid, akiknek meg tudsz nyílni érzelmileg? Vagy, bárki?


Figyelj, ezek semmi jóra nem vezetnek. És csak évekig elhúzzák ezek a gyógyszerek szedését, míg olyan káva nem leszel, hogy a nevedet se tudod elmondani.

2023. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Senkim nincs. Az érzelmi hullámvasútjaim miatt mindenki eltávolodott tőlem. Borderlineos vagyok, megértem teljesen. Bárcsak feltűnési f4szságaim lennének de nem. Nem tudom ezeket kontrollálni, amikor öngyilkos akartam lenni, minden elborult. Nem emlékszem semmire ami történt..

Mostmár majdnem minden másnap előjön egy összeomlás.

Kell az a terápia mert érzem hogy enélkül nem sokáig bírom.


A kórházban 2pszichiáterrel és 1 pszichológussal beszéltem/dolgoztam. Mindenki azt mondta hogy segíteni fog a gyógyszer a terápiákig.

2023. jan. 27. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt remélem este veszed be, mert ez kifejezetten álmosító hatású, én kifejezetten alvás miatt kaptam ezt.
2023. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És, ha össze szednél magad mellé egy barátnőt? Lehet kicsit más lenne a hozzá állásod mindenhez, mert lenne egy cél, egy jövő képed.


Senkid nincs, akkor a családod mi? Ők is ott vannak neked.


Próbáltál beszélni róla velük?


Utolsó, valószínű, ha nincs alvás problémája akkor mindegy mikor veszi be.


1-es,4-es voltam.

2023. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A két gyógyszer hatóanyaga ugyanaz, nem értem a cserét.
2023. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 én sem értem 😅


#7 van egy se veled se nélküled "kapcsolatom" viszont a napokban őt is eltoltam magam mellől


Anya-apa meghalt.

Nevelőfater maradt de ő a legtoxikusabb ember az egész világon. Miatta alakultak ki a személyiségzavaraim és ha ott lennék vele, mégrosszabbul lennék.

Inkább csajozott minthogy hazajöjjön hogy a mentők el tudjanak vinni :D

2023. jan. 28. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Az éhség és az álmosság teljesen normális mellékhatás sajnos a mirtazapinnál. A bevétel után mindig szedálni fog (ezért kell este szedni), napközbeni álmosság viszont el szokott múlni egy idő után. Az éhség viszont sajnos maradni szokott.
2023. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!