Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom meddig bírom még....

Nem tudom meddig bírom még. Megfog ölni a depresszióm. Szedek antidspresszánst vitaminokat frontint is. De kivagyok és megakarok már szűnni. Kicseszettül fáj belül . Egyszerűen elegem van gyűlölöm ezt a földi poklot nem tudom mit csinaljak...??

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm maga a létezést szenvedés az egész rohadtul elegem van. Legyen vége ne gondoljak ne érezzek ne legyen semmi csak egy mezőn szorjanak szét és ennyit akarok se többet se kevesebbet. Hiába dolgozok mit érek a penzemmel semmit ilyen árak mellett mire elég semmire. Vane gy kutyám őt szeretem baratnő nincs család nincs szeretet boldogság nincs fájdalom szenvedes vegetálás az van
2023. jan. 31. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Keress fel egy hozzáértő szakembert! Biztos jártál már soknál, de nem igazán tűnnek megfelelőnek. Vagy nincs sebki a családban, aki segíteni tudna?
2023. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csalad ... van egy alkesz faterom akivel egyutt "elek" muszajbol...ennyi
2023. jan. 31. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem birom megerteni azokat akik azt merik mondaninaz elet egy ajandek az elet szep sosem ertettem en alig varom hogy harangozzanak nekem.
2023. jan. 31. 14:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Kibaszás az egész
2023. jan. 31. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg beszélgetni valakivel? Ezt oldal épp arra jó, hogy nem mondod el senkinek, mégis olvassák sokan. Talán akad itt olyan, aki hasonlóan érzi magát vagy hasonló dolgokon ment keresztül, de másképp tekint a helyzetére, mint te. Nem mondom, hogy ez minden esetben segít, de egy próbát nem érne meg?
2023. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Antipszichotikumot próbáld ki.
2023. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Tudom milyen ez. Mondok egy tippet. Keress magadnak valamit, amiben teljesen elmerülhetsz. Egy hobbit, vagy gyűjtőszenvedélyt, bármi. Ismerek pár embert, akit ez mentett meg. Az egyik videójátékozik, a másik régi motorokat restaurál, a harmadik terepasztalt épít. De lehet olvasni, nyelvet tanulni, dobolni, kutyákat tenyészteni, vagy bármi. Ami csak a tiéd, amiben kikapcsolhatsz. Viszont kerüld a nyugtatókat, alkoholt, szerencsejátékot. Na ezek kinyírnak kérés nélkül is, és rövid idő alatt.
2023. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

Biztos unalmas a válaszom, de keress egy jó pszichológust. Ne ilyen simát, hanem terapeutát vagy klinikai szakpszichológust.

Én is depressziós vagyok, szedek gyógyszert is, de vannak nehéz időszakok, amikor olyan mint egy pokol. Szenvedés, fájdalom, és csak arra tudok gondolni, hogy mikor lesz már vége, mert nem bírom.

Engem a hobbi nem köt le. Már semmit sem tudok élvezni. Utolsó reményem lesz a terápia

2023. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!