Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel a megcsal...

Hogyan dolgozzam fel a megcsalást? 20/F

Figyelt kérdés

6 hete nem alszok rendesen, nem eszek..

Lefogytam 10kg-t is..

2 évig voltam együtt a velem egyidős barátnőmmel, azt hittem hogy minden a legnagyobb rendben, nagyon szerelmes voltam/vagyok belé, egyszerűen már most a nyaralást tervezgettem nyárra..

Kiderült hogy egy buliban megcsalt(furcsán kezdett el viselkedni a buli után és muszáj voltam megnézni a telefonját)

Egy hétig irogatta hogy sajnálja de egyébként akkor sem látszott rajta azt hogy őszintén megbánta, meg hogy folytatni akarja..

Azóta igazából írtam már én neki, vissza sem ír, úgy csinál mintha nem léteznék neki, minden képet levett mindenhonnan, mesélik haverok hogy bulizik minden hétvégén és részeg, rengeteg férfival beszél..

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy mi történt..

Nekem még mindíg olyan mintha ez nem is a valóság lenne 😔

Kilátástalan az életem, nem tudom megérteni, sok bennem a kérdés, én úgy láttam hogy szeret és boldog velem..


2023. febr. 4. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba sem áll veled, akkor igazából nem nagyon kell feldolgozni a megcsalást mint olyat, nem kell emberileg értéketelennek érezned magad, ugyanis egy olyan ember véleménye alapján rombolnád a saját énképed, aki annyira nem képes, hogy akár a megcsalás előtt, akár utána nem volt képes a szemedbe nézni és szakítani. Meg kell válogatni, kinek a véleménye számít, én egy ilyenére tuti nem adnék. Időt adj magadnak, élj a hobbijaidnak, foglald el magad, SPORTOLJ VALAMIT, és meglátod, majd jobban leszel és lesz más.


Tudom, hogy nagyon sz*r érzés, annyit hozzátennék tapasztalatból, hogy talán még jobb is így neked is, mint megpróbálni együtt maradni, naponta látni stb.

2023. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is átéltem, én is lefogytam egy keveset akkor, de ez már így a normális. Csak azt jelenti, hogy neked többet jelentett a vele való dolog, mint neki. Hogy azóta is csak bulizik, mindenképpen arra mutat, hogy valami érzelmi zavar van nála, vagy a felszabadultság vagy a megbánás kifacsart módozata. Lehet, hogy nem is vagytok egymáshoz valók, más az értékrendetek. Ha szereted, akkor se keseredj el, bízz abban, hogy helyetted talált jobbat, akivel boldogabb lesz. Ha meg visszakéredzkedne, ne utasítsd el kategórikusan, mert lehet, hogy időközben rájött, hogy az összehasonlításban te jöttél ki nyertesként (legfelejebb ezt sose vallja majd be).
2023. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örül, hogy megszabadult tőled, hagyd élni.
2023. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Inkább a felszabadultság lehet...

Én mindíg is láttam rajta hogy egy időzített bomba..

Persze szeretett egy időben tényleg, úgy nézett rám mint senki másra, csillogó szemekkel, de régebben nem nagyon járt bulizgatni, aztán most úgy tűnik ő erre vágyik.. na mindegy

2023. febr. 4. 18:54
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen leragadtam a múltba...

Még mindig az emlékképek vannak bennem hogy itt fekszik mellettem vagy hogy a tengerparton sétálunk..

Pedig már régóta szenvedtem én is mellette lelkileg..

2023. febr. 4. 19:01
 6/9 A kérdező kommentje:

Rengeteg érzés van bennem...

Kettősség...

Most utáljam az miatt amit tett?

Miért nem tudtuk megbeszélni?

Miért nem beszélt erről?

Szeretett valaha?

Mit gondol most rólam?

Mit fog gondolni rólam pár hónap múlva?

Neki is annyit jelentett ez az egész mint nekem?

Nem tudom ezekre a válaszokat...

Egyik pillanatban azt szeretném hogy szenvedje meg az árát ennek, a másik pillanatban pedig azt kívánom neki hogy legyen boldog..

Remélem egyszer rájön majd hogy mennyire szerettem..

Azért bánt ez az egész mert kicsit úgy érzem hogy én is tehetek róla hogy elhagyott..

2023. febr. 4. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Már miért bánkódnál egy ilyen retek miatt? Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Tudom, ezt most még nehéz felfogni, de egy kis idő és túl leszel rajta és érteni sem fogod, hogy bánkódhadtál egy percig is egy ilyen riherongy miatt.
2023. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 vagyok. Engem is megcsaltak, azóta nem is keresnek. Ha gondolod, hogy szeretnél valakivel beszélni aki a te cipődben jár, írj.
2023. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak ne csinálj helyette semmi hülyeséget, pótcselekvésként. Pl. Pia, cigi, drog...
2023. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!