Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha van egy gonosz...

Mit tegyek ha van egy gonosz oldalam?

Figyelt kérdés

Eddig elnyomtam, de már egyre nehezebb. Félek hogy elveszítem a kontrollt felette és olyat teszek amit megbánok.

Senki sem feltételezné rólam mert aranyos, de kicsit furcsa lányként ismernek.


2023. febr. 12. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Milyen „gonoszságra” készülsz? Van pszichiátriai betegséged? Hány éves vagy?, Támogató, segítő szüleid vannak? Hány barátod van?
2023. febr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Engedd szabadjára a sötét oldalad és légy a tanítványom!


Üdv: Darth Sidious

2023. febr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Miket érzel, miért?

Nem lehet hogy olyanok hozzák elő belőled ezeket az érzéseket, amelyek azért vannak, mert például megfelelési kényszer miatt mindenkivel szemben igyekszel elnyomni bármiféle ellenérzést attól tartva: "jajj akkor majd nem fognak szeretni"?

2023. febr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jó, ezt erősítsd magadban!
2023. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kiélhetnéd mondjuk titokban rajtam, és akkor nem kéne elnyomnod, de nem is okoznál vele senkinek kárt. :D 23/F
2023. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne mondj ilyet, ha nem tudod mit tenne veled... :)
2023. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazad lehet 6-os, azért megöletni nem szeretném magam. :D
2023. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő megfogta a lényeget.

Van mentális betegségem, igen.

2023. febr. 12. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha jön a késztetés, akkor esetleg mondd azt: "OK, kedves sötét oldalam, tudom, hogy te ezt szeretnéd, de én nem fogom ezt megtenni, ne is erőlködj!"

Nem irigységből fakad ez egyébként nálad? Én, mivel szenvedek az életemben, néha elural, hogy gyűlöljem azt, aki nálam boldogabbnak tűnik. Igyekszem jó célokat választani és azok felé haladni, hogy azoktól én is boldogabb legyek. Bár ez nekem, mivel figyelemzavaros, meg önbizalom hiányos vagyok, nem megy túl könnyen. De elvben tán ez az út.

2023. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel! Hasonlóan érzek. A Szörnyeteg bennem él. Egyszer mikor álmomban a tükörbe néztem láttam.


Pont az vagyok mint te csak férfiba. Kedves aranyos csávónak gondolnak az emberek. A legtöbbször az is vagyok. De rettenetesen gonosz tudok lenni ha a helyzet úgy hozza.


Egy jó tanács. A gonosz oldaladat kordában kell tartani! SPORT! Sok sok sport. kardió. Futás. Olvasás. Folyamatosan terheld az elméd illetve a tested. Akkor nem fogja tudni átvenni az írányítást.

CBD olaj. Nem egy olcsó dolog(kb. 17.000 Ft) de segít a mentális betegségek leküzdésében. Nekem sokat segít.

Írj üzenet! Lehet tudok egy két tippel szolgálni!

Nekem bipoláris zavarom van. 27/F

2023. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!