Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a "haza akarok menni"...

Ez a "haza akarok menni" érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Régebben is volt, főleg gyerekként, általában mikor nagyon rosszul éreztem magam, mondogattam is sokszor, hogy "haza akarok menni", még ha otthon is voltam.
2023. febr. 13. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ez velem is előszokott fordulni, csak nálam akkor, amikor hisztis vagyok és szenvedek.
2023. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez visszavágyás a gyermekkori biztos létbe, regresszív biztonságkeresés. Menekülés a túl nagynak vélt feladattól. Ahogy felnövünk hasznos megtanulni valamilyen hatékonyabb, megküzdési módokat is megtanulni. Mindezt bántás szándéka nélkül írtam.
2023. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Haza akarok menni, az égi otthonomba. Vagyis nekem ezt jelenti. Hogy csak a halállal lesz nyugtom.
2023. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Egy jobb világba vágysz ami nem itt a Földön van, hanem amit csak a halálod után tapasztalhatsz meg, amikor végre nem lesznek gondjaid
2023. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!