Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha az öngyilkoss...

Mit csináljak ha az öngyilkosságot látom az egyetlen megoldásnak hosszútávra?

Figyelt kérdés

Nincs rendes családom,alig élünk meg.Senki nincs akinek fontos lennék.Nincs mit vesztenem

Bipoláris zavarral küzdök mellé.Más megoldást nem látok,pedig annyira igyekeztem.Végig szenvedtem eddigi életem,tovább már nem akarok egyszerűen.Elfáradtam


2023. febr. 13. 23:05
 1/4 Kovács Lászó válasza:
77%
A legfontosabb lépést már meg is tetted a helyzeted javítására, és ez pedig az, hogy ide leírtad a problémát. Hivd fel a lelki segély szolgálatot, keress rá és megtalálod. Ott mindent kibeszélhetsz. Általánosságban, én azt mondanám, hogy menj közösségbe, emlékezz vissza a gyermekkorodra, valami jó élményre, mert az nagyon éltet! Sétálj a szabadban parkban, emberek között, csakúgy passzivan, és ha teheted vegyél egy kutyát vagy menj el kutyamenhelyre. Az állatok ragaszkodása csodát tesz az emberrel.
2023. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én is bipoláris vagyok, hidd el tudom mit érzel, jelenleg én is a lejtő alján vagyok, de azt mindig tartsd észben hogy nem a betegséged határoz meg téged és nem is a múltad vagy családi háttered, ezek mind hatással vannak rád de ez a te életed és akkor változtatod meg amikor csak akarod annyira amennyire csak akarod. Ne hagyd hogy ezek bekebelezzenek fejben. Az meg hogy eldobd az életed a lehető legnagyobb hiba amit csak elkövethetsz, mindig van esély a változásra ha akarod és teszel érte! Minden fejben dől el.
2023. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést így ahogy van, mutasd meg a pszichológusodnak, ha van, ha nincs, akkor a pszichiáteredtől vagy a háziorvosodtól kérj beutalót!


Jobbulást!

2023. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem.

Ugyanazért,mint te.

Mert nincs családom,és nincs senki,akinek fontos lennék.

Pedig nem vagyok bipoláris,de mindennap eszembe jut,és ezt érzem egyetlen megoldásnak.

Mondanám,hogy légy erős,kérdező,de nem véletlen,hogy egyre több ember ezen gobdolkodik..az emberek és az élet teszi ezt..

2023. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!