Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha teljesen össze...

Mit tegyek, ha teljesen össze lettem törve, és a barátaimat is elveszítettem?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy lánnyal, aki a legfontosabb személy volt az életemben, és miközben küzdöttem érte ellenem fordította az egyetlen baráti társaságom, majd letiltott mindenhol, és konkrétan mindenkit elveszítettem egy hét alatt, aki fontos volt számomra.

És nem tudom mivel érdemeltem ezt ki, én folyamatosan ott voltam neki, szerettem, költöttem rá, és nem is történt semmi olyan nagy dolog, sokkal durvábbakat is megéltünk és megoldottunk már együtt.

Napok óta folyamatosan sírok, és egyre jobban felemészt az, hogy tehetetlen vagyok mert mindenhol letiltott és semmit sem tudok tenni, rengetegszer gondolok öngyilkosságra is:(

Róla pedig nem sejtettem volna hogy ennyire szívtelen, tudta jól, hogy egész életemben magányos voltam, és ő volt az első ember az életemben aki közelebb került hozzám mint egy sima barát.


2023. febr. 25. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is, fontos, hogy ne gondoljon öngyilkosságra, és kérjen segítséget, ha úgy érzi, hogy nem tudja kezelni az érzéseit. Az öngyilkosság sosem a megoldás, és mindig van kiút a helyzetből.


Ami a barátait és a lányt illeti, nehéz és fájdalmas lehet elveszíteni a támogató közösségünket, és az, hogy egy fontos személy az életünkből egyszer csak ellenünk fordul, szintén nagyon nehéz. Fontos azonban, hogy megpróbáljuk megtalálni a pozitív oldalát a helyzetnek, és arra összpontosítani, hogy új kapcsolatokat építsünk ki, amelyek segíthetnek nekünk átvészelni ezt az időszakot.


Keressen segítséget a családjától, vagy szakember segítségét kérheti, hogy segítsen önnek feldolgozni az érzéseit. A pszichológusok és terapeuták segíthetnek önnek megbirkózni az érzéseivel, és adnak útmutatást ahhoz, hogy hogyan tudja felépíteni az életét újra.


Ne feledje, hogy senki sem érdemli meg azt, hogy rosszul bánjanak vele, és ön sem tett semmit, ami miatt megérdemelte volna a barátai és a lány viselkedését. Legyen magával türelmes, és fokozatosan építse vissza a kapcsolatait az emberekkel.

2023. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Szerintem valamivel nagyon belegyalogoltál a lelkébe. Esetleg tisztáznod kellene magadban, majd vele, hogy mi volt ez. Ilyenkor kellene egy kis empátia, hogy beleláss a másikba, hogy miért teszi, azt, amit.
2023. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es. ChatGPT?
2023. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Küldött nekem egy szelfit egy fiúval, én pedig szépen kultúráltan elmondtam neki, hogy ne küldjön ilyeneket mert féltékennyé tesz, erre peddig megsértődött, és összekaptunk.

Majd a barátaim azt mondták, engedjem el ezt a lányt, mert csak manipulál és kihasznál, én meg ekkor dühömben azt mondtam a barátaimnak, hogy ezt fogom tenni.

De aztán napokkal később jobb lett a helyzet, olyanokat írtunk egymásnak hogy nem akarjuk elveszíteni egymást, az is tervben volt hogy átjön, amit én tényleg nagyon nagyon vártam, viszont végül nem tudott átjönni, én pedig elkezdtem vele csúnyán beszélni emiatt, ő pedig ráírt a barátaimra, hogy én békülni akarok vele (mert tudta, hogy a barátaim ezt nem szeretnék), és ezek a barátaim pedig teljesen kiakadtak rám, mert amúgy órákon keresztül beszéltek nekem arról hogy miért engedjem el ezt a lányt, és azt mondták feleslegesen segítettek akkor, és az egyik barátom azt mondta a lánynak, hogy ha én nem tudom eltávolítani az életemből, akkor tegye ő, és szó nélkül letiltott a lány mindenhol, és azóta sem tudom elérni, ebből a baráti csoportból pedig ki lettem téve. :(


Előző hét péntek este óta tart ez az egész, azóta úgy érzem összedőlt az életem, pedig évek óta küzdöttem azért, hogy magányos félénk emberként ennyi ember legyen körülöttem, és most megint senkim sincs.

2023. febr. 25. 13:44
 5/11 A kérdező kommentje:
És most a lány és a barátaim összehaverkodtak, annak ellenére hogy nekem órákon keresztül szapulták ezt a lányt, és mikor próbáltam érdeklődni felőle a barátaimon keresztül, olyanokat írtak hogy már teljesen leszar engem, meg engedjem el mert már kitörölt az életéből stb. :(
2023. febr. 25. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


"Küldött nekem egy szelfit egy fiúval, én pedig szépen kultúráltan elmondtam neki, hogy ne küldjön ilyeneket mert féltékennyé tesz, erre peddig megsértődött, és összekaptunk."

Érzelmileg éretlen a volt barátnőd.


"(...) és ezek a barátaim pedig teljesen kiakadtak rám, mert amúgy órákon keresztül beszéltek nekem arról hogy miért engedjem el ezt a lányt(...)"

Ők is érzelmileg éretlenek.


A barátaidnak tisztában kéne lennie azzal, hogy megszakítani valakivel a kapcsolatot, aki sokat számít neked, nem csettintésre történik.

Próbálj beszélgetni velük, de ahogy tudsz, keress értelmesebb embereket.

2023. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kamaszok vagytok?
2023. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, a lány 21, a többi barátom 22-27 között vannak.
2023. febr. 25. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Válj saját magadnak a legfontosabb személlyé az életedben. Akkor könnyen kirakod azt aki bántana, fájdalmat okozna. Szeresd magad!
2023. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Éretlen vagy ehhez a társasághoz, azt hiszem. Próbáld meg oda tenni a lécet, amit meg bírsz ugrani.
2023. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!