Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek magabiztos?

Hogyan legyek magabiztos?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs önbizalmam. Nem merek beszélgetéseket kezdeményezni. Nem merem elmondani a véleményem ha megteszem de másnak nem az a véleménye én is megváltoztatom. Ha órán tudok valamit nem merem mondani. Állandóan azon rágódok hogy ki mit gondol rólam.


Hogyan tudnék magabiztosabb lenni?

Köszönöm aki ír.

17 / L



2023. febr. 25. 21:00
 1/2 anonim válasza:
47%

Szia.

Tanuld meg szeretni önmagad, csinálj rengeteg olyan dolgot amire büszke vagy.

Ha gondolod privátban tudok még ötleteket adni. Legyen szép estéd.

31f

2023. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anami válasza:
100%

Van egy alap "igazság" amit vegyél szerintem figyelembe, valójában az emberek többsége sokkal többet gondol magára, mint bárki másra.A többséget is az foglalkoztatja h más mitgondol róla ezért valójában senkit sem érdekel annyira h épp mit "hibáztál" vagy hogy viselkedtél az adott pillanatban, lehet észre sem veszik ha szerinted hibázol/rosszat mondasz mivel arra ügyelnek hogy róluk ne gondoljanak rosszat és ezen jár valószínüleg az agyuk is.

Ha gondolod beszélgethetnénk van pár ötletem/személyes tapasztalatom de nyilván nem vagyok egy pszichológus.

És most elnézést kérek azoktól akiket esetleg a fent leírt kicsit kategorizáló szöveg nehezen érintett. Építő jellegűnek szántam.


16L

2023. febr. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!