Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, mihez kezdjek?

Meg akarok halni, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Üresnek érzem az életemet, meguntam élni, mindig fáradt vagyok, ha tehetném átaludnám az életemet, nem bírok tovább így élni, egyáltalán mi értelme van az életben bárminek is? Utoljára gyerekként tudtam örülni valaminek.

2023. febr. 26. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
És most tudnál örülni valaminek? Bármi, megfogható, vagy nem megfoghato dologra gondolok.
2023. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Mi az ami örömöt tud okozni neked, vagy minek örültél utoljára az életedben? És most akár ilyen apróságokra is gondolok.


Sokáig jártam hasonló cipőben, mint te, néha még most is úgy kelek fel, hogy legszívesebben csak visszamennék az álmomba, mert az jobb, mint a valóság. De aztán nap végén, amikor lefekszem, akkor mindig találok valamit amiért megérte aznap felkeni, ami lehet akár csak egy kedves szó egy idegentől.

2023. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem minden ember átesik egy ilyen “korszakon”.

Én legalább is átestem rajta, olyan 14-15 lehettem.

Az élet nem mindig habostorta, sőt.

Nekünk embereknek nagyon sok mindennel meg kell bírkoznunk.

De az alapvető dolog, ami mindennapos nehézséget okoz, az a mókuskerék.

Mivel mindennapunk ugyanarról szól, ezért szürkének tűnhet az élet.

Pedig nem az, annyi a dolgod hogy megtaláld azt az egy dolgot ami fontos számodra.

Legyen az egy családtag, egy hobbi, egy érzés.

Nem kell egyből hegyeket megmozdítanod ahoz hogy ne érezd a meghalni akarást.

Mindennap egy lépés a jobb életért….nem több….egy.


Kb 2 éve az egyik családtagom, aki igen közel állt hozzám, véget vetett életének.

Emlékszem… olyan döbbenetes volt, mert mindennap csak nevetett. Aztán egyik napról a másikra meszünt létezni.

elégge nehéz helyzetben volt akkoriban, azt gondolhatta senki nem áll melette, bele sem gondolt mekkora bánatot hagy majd maga után.


Tehát, mielőtt ilyeneken törődni a fejed, hogy öngyilkosságot követnék el. Kérlek gondolj bele hogy hányan nem tudták le élni életüket, akár egy baleset, vagy egy rossz döntés miatt.


Csak maradj erős, mert minden vihar után szivárvány jön.

2023. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha meg akarnál halni nem itt lennél és ezt kérdeznéd. Szerintem valaki megtalalja azt az eletben amit akar csinalni. De valaki nem kepes ra de ez egyatalan nem baj. Egyenlore en azon gondolkozok hogy kavezoban dolgozzak-e mert en imadom a kavet. a tobbi okot le sem irom. ajanlom hogy te is gondolkozz el azon mit szeretsz csinalni. LEGALABB 1 DOLGOT. tudom hogy nagyon nehéz de muszáj lesz. Baratnom azt mondta egyszer nekem o azert nem oli meg magat mert nem akar gyenge lenni. minden szar dolgon keresztul akar menni hogy megérezze milyen is az. Gondolkozz el kicsit mit szeretsz csinalni. De ha gyengenek erzed magad akkor halj meg. En a baratnom szavaira hallgatok. Neked is arra kéne<3
2023. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
64%

Ez roh@dt bunko volt h kepebe vagtad h halj meg,amig nem erzed at amit o addig ne ugass



Egyebkent kerdezo barmi problema van nyugodtan irhatsz:) vagy ha szeretnel beszelni enis hasonlo cipoben jarok

16L

2023. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
5# nem tudom mirol beszelsz egyatalan nem voltam bunko. Es megis honnan tudod h en nem erzem at? G4ci takarodj mar nekem senki nem mondta ne oljem meg magam. es en annyit irtam neki h ha gyengenek erzi magat akkor nyugodtan megolheti magat. De azzal g4cire nem megy semmire. jo lenne ha nem engem szidnal le. mi a f4szomat csinaljak vele? Nem tudok neki segiteni ezt egyedul kell eldontenie h mit akar tenni. Nyugodtan mondhatod h bunko g4ci vagyok de igazam van. Sose fogja megtanulni h milyen igazabol az elet. nem mindig happy end a vege. de egyatalan nem akarom h megolje magat de nem fogok g4cire hazudni neki h ne 0ld meg magad lesz valami jo az eletedben mert a jo dolgok nem fognak odarepulni hozzad, tegyel is erte valamit. remelem azert te is jol vagy:)
2023. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megtette.
márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!