Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 alkalommal voltam kb...

25 alkalommal voltam kb pszichológusnál, de úgy érzem ennyi idő alatt semmit nem segített. Értelmetlen folytatni szerintetek is?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudott segíteni úgy érzem. Már egy ideje nem voltam nála, de ő szeretné hogy menjek, de felesleges pénzkidobás így szerintem. Vagy a 25 alkalom még kevés ahhoz hogy tudjon segíteni?
2023. márc. 4. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi tortent,hogy a pszichológus nem tud segíteni? Persze csak ha publikus!
2023. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy, el kell menni másik pszichológushoz.

Lehet, hogy csak ezzel a szakemberrel érzed, hogy nem juttok egyről a kettőre.

2023. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a szakemberrel nem érdemes folytatni. Amúgy többre tartom a pszichoterapeutákat, ami nem egyenlő a gyógyszerezéssel.
2023. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
probalkozhatnal kineziologusnal is . ennyi idő alatt evidens hogy fejlődés kellett volna tortenjen,ennek hiánya a pszichológus és beteg közötti osszehangoltsag miatt van . Egyszerűen nem illetek össze ,van ilyen . Keress másat mindenképpen :))
2023. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichologus vagyok, szoktam 3 alkalmas folyamatokat is vezetni ahol tortenik valtozas. 25 alkalom az majdnem fel ev, ott valami nem mukodik jol ha nem erzed hogy segit. Persze kerdes az is, hogy te hogyan allsz a folyamathoz.
2023. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!