Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy jobban legyek?

Mit tegyek, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Rossz emberbe szerettem bele, hónapokon keresztül keserítette meg a mindennapjaimat. Egy ideje vége (1-2 hónap kb), ami eleinte szomorúságot váltott ki belőlem(akkor csak a visszautasítást éltem meg ebben), aztán rájöttem, hogy mennyire gáz is volt az egész helyzet. Az elején boldog voltam, hogy így már nem vágyom rá, azt hittem vége, de nem. Még mindig az eszembe jut(már nem gondolkozom semmin, nem érdekel mi történt, csak eszembe jut és ideges leszek, hogy megint eszembe jutott), illetve kellemetlen tónusa van mindennek amit megélek. Úgy tudnám a legjobban leírni, mint ha mindent áthatna egy "valami nincs rendben" érzés. Időnként(napi 1-2x) ráül egy erős szomorúság(látszólag indok nélkül), sőt, gyakran egy kétségbeesés, hogy nem leszek jobban, már többet nem leszek önmagam. Mert most biztosan nem vagyok az, hiába maradtam funkcionális a hétköznapokban.
2023. márc. 9. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! El kell foglalnod magadat, iratkozzál be egy Fitniss Klubba ahová rendszeressen el tudsz járni edzeni. Szedjél B vitamin komplesszumot kb 3 hónapig. Minden jót!
2023. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!