Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszer túladagolás? Tapaszt...

Gyógyszer túladagolás? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Az attól függ, hogy milyen gyógyszer. Vagy rosszul leszel tőle,esetleg kihányod, vagy pedig kínok kínjai közt halsz meg. Vagy túléled, aztán élheted kórházban a hátrelévő életedet, nem túl kellemes dolog.
2023. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Volt itt egy öngyilkos kérdés nemrég, gondolom ugyanaz a személy - vagy hasonló szándékú.


Van tapasztalat. Kemény receptes fokozottan ellenőrzött szerekkel túladagoltam magam brutál alkohollal és egyebekkel.


Nem haltam bele.


A sima gyógyszer túladagolásba csak akkor lehet belehalni, ha alapból valamilyen szervi bajod van, vagy idős vagy. Különben nagy eséllyel túléled. Szerencsével felépülve, szerencsétlenül maradandó vagy temporális károsodással ami fájdalommal vagy kellemetlenséggel jár.


Az emberi szervezet rettentő sokat bír túladagolásban, pláne ha fiatal (kb. <45 év).


Egyedül ami biztos halál azok az utcai drogok. Ha azokból tuladagolod magad fix meghalsz. Mert tele vannak toxikus mellékanyagokkal is.


A heroin sem már a régi heroin. Egyedül talán az tud egy biztos orgazmikus halált okozni, de volt már eset hogy felébred az illető atyám...


Szóval hatóanyaggal túladagolás... egy roulette. Egy rossz fajta mert alapból mínusszal indítasz.


Egyedül amit a szervezet nem tolerál, az a fizikális trauma. De ahhoz nem bátorság, meg elszántság kell, hanem annál valami sokkal másabb és sok kell belőle. Ez egy külön érzés. És mielőtt meghal az illető, az a 20 mp amit szenvedsz, az kb. éveknek fog tűnni olyan erős a fájdalom, ha meg nem 20 mp és mondjuk órák, akkor rosszabb a helyzet.

2023. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettesnél jobban nehéz leírni, én is nyugtató& szívgyógyszer& opioid fájdalomcsillapító& alkohol kombót toltam, nem kis mennyiséget, "papíron" ez bőven halálos lenne. 45-nél fiatalabb vagyok, de rengeteg krónikus betegségem van, vasággyal 40 kg, arra 150 mg rivo, 3 doboz tramadol, 6 üveg bétablokkoló, üveg whiskey nem hozta el a várt véget. 3 napig, egy hétig aludtam-rosszultam, volt hogy kihevertem toxi, zárt nélkül, volt hogy odakerültem. Magamtól sosem hánytam ki a gyógyszereket, elég sz*r élmény volt az összes.

Utcai drogokat nem használok, azokról nem tudok nyilatkozni. Egy aranylövésről én is álmodozom, legyen vége, de senkit nem ismerek, akitől tudnék ilyesmit. Marad a vegetálás.

2023. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és utánanéztem, hogy a barbiturát alapú gyógyszerekkel könnyebb "biztosra menni", beszereztem két dobozzal. Sevenalt, fenobarbitált, a patikus is egész tanmesét tartott, mielőtt kiadta. Nem tudom, kivonták-e a hatóanyagot, vagy immunis vagyok már ezekre, de konkrétan semmit nem éreztem😅
2023. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos akarsz lenni, akkor inkább kérj segítséget. Egyébként pedig legyél tökös, ne a gyógyszertúladagolással próbálkozz, ha annyira akarod. Mint már leírták, a gyógyszertúladagolás e szempontból rulett, és gondolom az a célod, hogy ne éld túl a bulit. Fasza lesz fogyatékosként túlélni.
2023. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!