Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a halált tudatosa...

Hogyan lehet a halált tudatosan bevonzani?

Figyelt kérdés
Teli van a hócipőm az egész élettel, öngyilkossághoz gyáva vagyok, a céljaimat nem tudtam elérni, részben önhibából, részben a körülmények miatt, hogyan lehet méltósággal elmenni, úgy hogy azt mondom nekem ennyi elégvolt, volt 50 évem és ennyi. Irigykedve nézem azokat, korombelieket akik körülöttem ilyen olyan betegségek miatt már elmentek, pedig ők nem akartak szívesen odaadtam volna nekik a hátralévő életem.
2023. márc. 19. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Én csak annyit mondok, hogy remélem senki nem fog neked tanácsod adni ahhoz, hogy bevonzd a saját halálod. (Szerintem nem lehet, de ez most mindegy)
2023. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Dehát még lehet dolgozni azokért, vagy ha az a konkrét hajó elment, más célokért! El kell menni egy pszichológushoz, hogy ehhez erőt és módokat adjon.
2023. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ilyen. Szenvedést tudsz elérni azzal, ha állandóan a sebeidet nyalogatod és nem engeded gyógyulni.
2023. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!