Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járnátok ilyen pszichiáterhez?

Járnátok ilyen pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja a páciensnek, hogy az sokkal egészségesebb mentálisan, mint ő maga.
2023. márc. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A suszternek is lyukas a cipője.
2023. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ennek semmi köze a (gyógyszeres) kezelés minőségéhez. Valamint talán jobban azt érezném h megért engem, hitelesebbnek érezném. Pl. Jordan Peterson is xanax függő és depressziós volt és nálam ez hozzátesz a hitelességéhez.
2023. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem egy pszichiáter semmi esetre sem kötheti a páciebse orrára a személyes mentális baját. Plusz pl valaki depresszióval megy hozzá, erre közli vele a pszichiáter azt amit kiírtam, és ez azt is jelentheti hogy egy mentálisan beteg akár súlyosan személyisegzavaros kezel egy másik (nálánál sokkal egészségesebb) mentálus embert. Nektek ez belefér?
2023. márc. 27. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Olyan orvoshoz járj, akiben megbízol. Az, hogy én kihez járok, az meg az én ügyem. Lehet, hogy egy mentálisan teljesen egészséges, ép ember elképzelni sem tudja, hogy min mész át. Az is lehet, hogy szakmailag hozzá sem szagol, mert teljesen mást tanult, más érdekelte, emiatt nem tud segíteni.
2023. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!