Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehezen szólalok meg az...

Nehezen szólalok meg az emberek előtt, mert nincs elég mely hangom, kb mint Dávid Beckhamek-nek tudom hogy vannak nálam sokkal vékonyabb hangú emberek is, de ez engem nagyon gatol. Hogy lehetnek felszabadultabb? 27éves vagyok

Figyelt kérdés
Reggel jó mely a hangom, vagy ha fekszek 1órat jó lenne ha olyan maradna egész nap, de nap közben meg vissza esik attól függ mennyire izgulok valtozik, nyakam is elég merev úgy vettem észre.

2023. márc. 26. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a fogyatékos kérdést feltenni, hogy tudtad? Ez legyen a legnagyobb problémád te bohóc.
2023. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el logopédushoz, nemcsak az idegességnek van szerepe, hanem a hangképzésnek is.
2023. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A nem mélyített hang üzenete könnyedség, legalábbis, ha szarsz bele, hogy ki mit gondol a lendületből odatolt saját, egyéni hangodhoz.

2. Durva szituban képes vagy sztentort veretni, ne is tagadd!


Tehát csináltál magadnak egy problémát, amit nincs szükség megoldani.

2023. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!