Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már tovább a depress...

Nem bírom már tovább a depressziot bipolárisként.Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Szinte állandoan depresszios vagyok.Gyógyszereket is szedek évek óta. Dolgozni se tudok.Még az a szerencsém,hogy élnek a szüleim.Párkapcsolatomnak is vége lett amit még mindig nem tudok feldolgozni. Élni sincs kedvem,de nem merek öngyilkos lenni. Nem látok ebből kiutat. Pszihiáterem sincs,mert aki volt az elment másik városba. Ahol lakom itt meg már nincs. Pénzem meg nincs magánrendelésre. Mit tudok tenni ? Aki hasonloan van mit tanácsol ?
2023. márc. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Azt javaslom, keresd fel a Pszichiátriai Érdekvédelmi Fórumot, ott tapasztalati szakemberek is vannak, tehát akiknek van pszichiátriai betegségük és képzettségük is arra, hogy tanácsot adjanak, vagy akár megszervezzék a kezelésed, hiszen orvos és pszichiáter szakorvosok is segítik munkájukat. Ez ingyenes, és ezek az emberek elkötelezettek a segítségnyújtásban. Ha nagyon nagy krízisben vagy, hívd esetleg az anonim, 116-123-at, de az öngyilkosságot végleg el kéne vetni, és pl. az előbb említett szervezettől segítséget kérni. www.pef.hu

Kitartás!

2023. márc. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%

Nagyon sajnálom ezt az egészet :((

Van valami ami erdekel? Keress elfoglaltsagot, tudom-tudom hulyesegnek hangzik es unalmasnak, mindenki ezt hajtogatja stb. De hidd el segit ha letudod magad foglalni valamivel. En is ugyan igy erzek nehany mondatnal. Nagyon sajnalom tenyleg

2023. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Edzeni szoktam,de ,ha nagyon depis vagyok akkor az se megy.Akkor csak fekszek. Nagyon változo ez az egész nálam. Van ,hogy pár óráig vagy pár napig jobban vagyok aztán jön a depresszios fázis.
2023. márc. 28. 04:06
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Sajnálom. Hasonlóan vagyok. Mondjuk én masszívan depis vagyok hónapokig, aztán kezdek jobban lenni, akkor jobban vagyok 1-2-3 hónapig, aztán újra kezdődik a depi, amitől már előre rettegek. Szóval nekem nincs ilyen gyors váltás a két véglet között.


Amikor depressziós vagyok, akkor semmi nem segít. Agyilag teljesen zokni leszek, nem akarok senkivel beszélgetni, bár közben majd' megőrülök, hogy kapcsolódhassak emberekhez, de nem tudok. Én, akinek rengeteg barátnője volt. Mostanra kb. egy barátnőmmel tartom a kapcsolatot, ő vidéken él, nagyon ritkán tudunk személyesen találkozni. A többi barátnőmet leépítettem, nem veszem fel a telefont, nem válaszolok cset üzenetekre. Pokoli.


Jártam több terápiába, szedtem és szedek gyógyszert, nem vagyok jobban, sőt.


Sokat gondolok arra, hogy 1-2 év múlva ki kéne nyírni magam, de tudom, hogy iszonyatosan rossz lenne a családtagjaimnak.

2023. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

5


Ne zavartasd magad... Nekem minden egyes mentális egészség kategóriában adott válaszomat 0-ra értékelik. :))


Múltkor kérdeztek a pszichiátriáról, csak én voltam pszichiátrián a válaszolók közül, de azért én kaptam a legrosszabb értékelést. :))


Ez van.

2023. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos azok a faszok pontozzák le akik szart se tudnak a mentális betegségekről.
2023. márc. 29. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!