Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Duloxetin gyógyszer tapasztala...

Duloxetin gyógyszer tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eléggé félek elkezdeni szedni mióta elolvastam a mellékhatásokat. Főleg, hogy felerősíti a tüneteket és nekem már most is egész napos szorongásom van. Frontint is kaptam mellé.

Akik ilyen gyógyszert szednek, nektek nagyon durvák voltak a mellékhatások? Kb. mikor kezdett hatni?



2023. márc. 28. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
3 napig bírtam, felemelte a vérnyomásomat és pokolian fájt ettől a fejem. A barátnőm ellenben hónapokig szedte. Azért a véleményekre ne adj, mert mindenkire minden másképp hat. Ki kell próbálni. A Frontint azért kaptad mellé, hogy amíg el nem kezd hatni az antidepi addig legyen egy mankó.
2023. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Én se bírtam szedni. Remegett tőle kezem lábam, szédültem. Pupillám kitágult, fájtak a szemeim. 3 hónap után abbahagytam.
2023. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk nekem alacsony a vérnyomásom tehát nem baj ha egy kicsit megemeli csak ne nagyon 😅

Ez a 2. gyógyszer amit próbálok, előzőnek (Scippa) nem nagyon volt hatása de remélem ez jobb lesz, félek tőle de azért kipróbálom.

2023. márc. 28. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

En jarok csoport terapiara ahol kb vagyunk 10-en, es alkalmankent mas 1 - 3 mas ember csatlakozik.


Sokan duloxetinet szednek es javitott az allapotukon, mai napig szedik.


En is probalkoztam vele, de fokozta az idegessegemet, ami egyebkent normalis antidepresszans beallitasnal, tart 1 hetig vagy masfel hetig es azt ki kell birni.


Adj neki egy eselyt szerintem. A duloxetine az 50/50 szokott lenni amcsi forumokon is. Valakinek egy isteni aldas, valaki egyaltalan nem birja.


Nem lesz tole semmi bajod, csak varj 1 hetet ha valami rendkivulit erzel akkor kontakt dokival es ha masfel het utan vagy 2 het utan meg mindig nem javultal akkor ott hagyhatod.


Egy probat siman meger.

2023. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
1-es vagyok...alapból nekem is alacsony a vérnyomásom, de a gyógyszer lökött rajta 30-40hgmm-t, azt megérezte a fejem és már nem voltam jól.
2023. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát bevettem 1-et de nagyon megfájdult utána a gyomrom...

Nagyon rossz érzés, remélem elmúlik 😞

2023. márc. 29. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!