Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült e már közületek...

Sikerült e már közületek valakinek le győzni a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje pánikbeteg vagyok nagyon meg nehezíti az életem meg az életkedvem is ell ment már voltam már orvosnál is akor egy ideig el múlott de most megént elő jött.Amióta ell kezdtem dolgozni nagyon gyakran elő jön és így elég hamar kimerülok és fáradt vagyok szóval nem tudom mi tevő legyek menjek dokihoz megint vagy nem tudom.?

2023. márc. 30. 16:23
 1/5 anonim válasza:
46%
Igen, nagy nehezen. 18-19 éves voltam, muszáj voltam elmenni a pszichológushoz. Adott gyógyszert, fél év után megszűntek a tünetek.
2023. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon nagyon ritkán jön elő, és nagyon enyhe. mikor kialakult éjszaka, szapora szíverés, hányinger szédülés, hideg verejték, és halálfélelem. Nekem a xanax vált be egyedül, 0.5mg naponta 2-3, aztán szép lassan csökkenteni, legjobb félbe törni, és ugyanúgy három, és szép lassan elhagyni. Utána meg akkor már csak ha úgy érzed pánikrohamod van. A végén meg ahol tartok az is elég, ha a fiókban van. Elég a tudat ha baj van, akkor egy szem, és 10-20 percen belül hat.
2023. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
a pánikbetegség örök élet,a tüneti kezelés pedig semmit sem ér.
2023. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Első voltam, igaza van a 3-asnak.
2023. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak én azt nem értem nekem a munkába jön elő mindig most új helyen dolgozom azóta jött elő
2023. márc. 31. 10:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!