Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ő valóban barátkoz...

Szerintetek ő valóban barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, ő 17. Voltak a napokban kérdéseim de én most erre a srácra akarok specializálodni.

Instagramon ismertem meg februárban, gyakran nekem kell írni, de azért ír ő is. Szeretne találkozni, de én ettől félek. Ő eléggé menő gyereknek számít, 17 évesen autója van stb, vannak barátai neki. Nekem nincsenek barátaim, nem vagyok tehetős, engem a családom se szeret, depressziós vagyok, magányos vagyok, öngyilkossági gondolataim vannak. (Ezért írtam ebbe a topicba)

Őszintén szólva nekem már nemhogy vele de senkivel se akarok barátkozni, és nem azért mert nem akarok barátokat, a szívem mélyén vágyok nagyon, de annyira csalódott, elkeresedett magányos ember vagyok, hogy nem látok reményt és ha mégis belemennék a taliba és mondjuk bántani akar mélyebb lelkiállapotba kerülnék.


Szokásom, hogy eltűnök napokra amikor nagyon depressziós vagyok és az öngyilkosságomat készítem elő (ő erről nem tud), ez történt a hétvégén is. Nem voltam elérhető 2 napig, de hivogatott, sőt írta hogy aggódik értem ami meglepett. De miért lepett meg? Hát kérem azért, mert velem a kutya se akar barátkozni, senki nem szeret, így ez egyben gyanús is. Ő sokkal magasabb szinten van hozzá képest én egy semmi vagyok.

Van közös témánk és érdeklődési körünk, de hogyismondjam, ő sokkal mélyebben benne van mint én.


Meséltem neki már a lelkiállapotomról, hogy nem akarok még találkozni mert nem vagyok jó passzba, de ezt elfogadta.



2023. márc. 30. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg komolyak a szándékai, barátkozz vele
Valószínűleg komolyak a szándékai, de ne barátkozz vele
Nem komolyak a szándékai, ne barátkozz vele
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

17 évesen autója van. Ahham... apuci megvette neki. Ettől menő? Sajnálom hogy számodra ez a menő...


Csak meg akar kapni. Igen, úgy akar, hogy aztán felkerülj a trófea listájára, amivel menőzhet a barátainak.


Úgy gondolja a nehézbombázók nagy falat neki, hát próbálkozik nálad, hátha könnyebben megkap, pont ezért mert nincsenek barátaid, örülsz annak hogy valaki közeledik feléd.


Sajnos ez a szomorú valóság.

2023. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akar. 4 napja nem ir vissza, az teny h le se lattamozta, de a zold karika befigyel a neve mellett orankent.
2023. ápr. 9. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Mint mondtam, rájött hogy nem vagy olyan könnnyű falat mint gondolta, vagy pedig "lebeszélték". Majd eljön aki tényleg azért szeretne amilyen vagy , tehát önmagadért és nem csak "azért".
2023. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy de már feladtam. Gyűlőlöm az embereket
2023. ápr. 11. 11:33
 5/8 Király vok de te is 2 válasza:
Szia!remélem jól vagy kérdező!
nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Király vok de te is 2 válasza:
Oh..sosem tudom már meg...
nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy nagyon, hozd rendbe magad. Ráérsz a fiúkkal foglalkozni, előbb magaddal foglalkozz érdemben.
dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Király vok de te is 2 válasza:
#7 Már törölték sajnos
dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!