Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki Mirtazapint szed depresszi...

Aki Mirtazapint szed depresszióra, okozott fokozott étvágyat mint mellékhatás? Mennyire használt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ezt én évekkel ezelőtt szedtem sajnos, de pár hét alatt 15 kilót híztam tőle, ami azért is volt furcsa, mert szaladgáltam egész nap, egy falattal nem ettem többet, mint előtte. Ha amúgy használt is, akkor se volt semmi értelme, mert a plusz kilók miatt kétszer olyan depressziós lettem.
2023. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jézusom. Ez nagyon rosszul hangzik :///
2023. ápr. 3. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én 2 hónap alatt szűk 3 kilót, pedig elsősorban azért szedem, hogy hízzak.
2023. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Én is híztam, de azért nem 15 kilót, úgy én is 3 kilót.


De ha felemeled 30mg-ra akkor kb. ez a hisztamin által okozott hatás elsősorban elnyomódik a kiemeltebb noradrenalin hatás miatt.


A hízás alacsonyabb dózisra jellemző.

2023. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. 2014 őszén szedtem, azt meg nem tudom mondani, milyen mennyiségben kellett. Mikor közöltem az orvossal, hogy nem fogom ezt tovább szedni, akkor mondta, hogy ettől mindenki hízik, de nyilván nem fogják ezzel kezdeni, mert akkor egyik nő se kérné. Azt nem tudom, hogy az alaphelyzeten amúgy segített-e, de a hízástól még rosszabbul éreztem magam, mint előtte. Ahogy elhagytam, fokozatosan, 2-3 hónap alatt vissza le is ment, de soha többet nem vennék be antidepresszánst.
2023. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!