Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség nagyon rosszul...

Segítség nagyon rosszul vagyok lelkileg, nem tudom hova forduljak?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim 1 se, a szüleim nem veszik komolyan a mentális betegségemet, munkám sincs. Pszichiáterhez még 3 hét múlva van időpontom. A gyógyszer amit felírt nem használ. Nagyon rosszul vagyok úgy érzem megérdemelném, hogy megöljem magam, mert gyenge vagyok.

A mai napig nem tudom feldolgozni a régi bántásokat. Csúnya vagyok és motiválatlan. Szégyellek emberek közé menni. Nem tudom, hogy lehetne jobb. Ma kést szorítottam a torkomhoz de nyilván nem merem megtenni, félek a fájdalomtól, még ehhez is gyáva vagyok. Nem bántok van e számomra kiút vagy inkább véget kellene vetnem a szenvedésemnek. Nem tudom hova forduljak ahol tudnak segíteni, pénzem nincsen. Bevettem 4 Frontint és még az se használ, ideges vagyok és félek.



2023. ápr. 4. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
2023. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha bemész a pszichiátriára és elmondod, hogy vannak ilyen gondolataid, akkor lehet bent tartanak. És nem kell várnod három hetet mire eljutsz a pszichiáteredhez.
2023. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy bent tartsanak ott se érdekelnék senkit, csak foglalnám a helyet. Felesleges vagyok, nem szeretnek, van rajtam kívül még több mint 8 milliárd ember akik közül a legtöbb biztos jobb mint én. Ha meghalnák akkor is menne tovább minden. Csak egy darab hús vagyok ami hamarosan a föld alatt fog megrohadni és még temetést szervezni is felesleges lenne, mert alig van valaki aki elhönne rá. Értelmetlen és felesleges az életem és nincs segítség maximum sok pénzért.
2023. ápr. 4. 16:52
 4/9 A kérdező kommentje:

Soha nem fogják a problémáim elérni az emberek ingerküszöbét azt gondolják:mit panaszkodik ez.

Nem elég semmi amikor sírtam és alig kaptam levegőt is ott hagytak a szobámba majd abba hagyja. Nem tudom mit csináljak másképp, hogy jó ember legyek akit szeret valaki. Lehet értelmetlen, mert bízni már nem tudok.

2023. ápr. 4. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Én azért gondoltam, hogy menj be a kórházba, hogy esetleg a gyógyszerek, amiket szedsz nem jó-magad mondtad-és esetleg ott be tudnának állítani felügyelet mellett másikat.


Segítséget jöttél kérni ide, mi sajnos ennél többet nem fogunk tudni, pláne itt a gyakorin.

2023. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a tanácsod de én már annyira nem bízok a gyógyszerekben, még azért is szidtak amiért gyógyszert kezdtem szedni amit orvos írt fel hát akkor rohadjak meg
2023. ápr. 4. 17:09
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi lehet az oka ha valaki senkinek se kell? Sokat gondolkodtam, hogy vajon velem van a baj? Ha igen akkor mit csináljak, hogy jobb legyen? De egyedül nincs senki aki tanácsot ad, akivel lehet megbeszélni a dolgokat szóval zsákutca. Akik valaha bántottak örülhetnek nem biztos, hogy meg érem a holnapot.

Akit érdekel a sok panaszkodás után egy kis jó tanács : vigyázzatok a szeretteitekre, egy kis kedvesség, törődés nem kerül semmibe 3s akár életét is menthet. További szép napot, szép életet mindenkinek!

2023. ápr. 4. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát amíg nem jutsz el pszichiáterhez, addig ezeket megpróbálhatod, nekem ezek szoktak segíteni, ha lent vagyok(btw. Bipoláris vagyok):

-hajat mosok

-elviszem magamat ilyen “randikra”

Sétálok egyet egy erdőben/folyónál valami szép nyugis helyen és zenét hallgatok közben

-rendberakom a szobám stb.


És tudom, hogy ezekre a tevékenységekre krva nehéz rávenni magad depressziósként, de egy picit mindig segítenek. Főleg ez az erdőben sétálós, ahol senki sem lát/hall és kiabálhatok, sírhatok.

2023. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek az ingyenes segélyvonalak amúgy tényleg jók. volt már, hogy padlón voltam lelkileg, és segített. nézzed meg, hogy melyiket mettől meddig lehet hívni. Asszem, talán több is közülük 24 órás, tehát egész nap aktívan müxik.
2023. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!