Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel csökkenthető az antidepr...

Mivel csökkenthető az antidepresszáns elvonási/elhagyási tünete?

Figyelt kérdés
Elég ramatyul érzem magam testileg, lelkileg a csökkentés miatt, mivel tudnám ezt orvosolni legalább ideiglenesen, vagy amíg csillapodik?

2023. ápr. 4. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
sör
2023. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek csökkented akkor?
2023. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, de alkoholt amúgy sem nagyon iszok, de gyógyszerre főleg nem.
2023. ápr. 4. 23:53
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Mivel a gyógyszertől sem voltam jól ezért kezdtem el csökkenteni.
2023. ápr. 4. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Az antidepresszáns jótékony hatását hónapok után érzed én konkrétan 7 hónap után éreztem akkor elkezdtem a frontint is kismennyiségekkel elhagyni!
2023. ápr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen tüneteket okoz?
2023. ápr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Éreztem is egy ideig, aztán rosszabbodott szép lassan míg nem oda jutottam, hogy megválok tőle. Egyébként derealizációt, kedvetlenséget okozott, motiválatlanság, érzelmekre szinte képtelen voltam sírni aligha tudtam, és egyszerűen nem éreztem magam "magamnak". Szóval ezért döntöttem így.
2023. ápr. 5. 17:02
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Ha az elvonást kérdezed egy borzasztó zsibbadtság érzetet, kedvetlenséget, hányingert, hasmenést, gyomorfájdalmat, szédülést, szorongást, álmatlanságot, motiválatlanságot, semmihez nincs kedvem csak fekszek, vagy vegetálok ilyesmit. Ha meg az antidepire gondolsz azt efelett leírtam.
2023. ápr. 5. 17:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy konzultáltam a dokival azt mondta ünnepekre emeljem vissza 15 mg-ra, és utána megbeszéljük hogyan tovább szerintem ilyen 15-12.5-10-7.5 mg fogok haladni, és akkor hátha mérséklődnek ezek, mert így nagyon megviseli az embert ez a 25%-os csökkenés.
2023. ápr. 5. 17:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!