Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásproblémával kihez érdemes...

Psycho kérdése:

Alvásproblémával kihez érdemes fordulni?

Figyelt kérdés

Rettenetesen rosszul alszom. Keveset, és azt is felületesen. És ami még rosszabb, hogy nagyon nehezen alszom el (van, hogy egy órát is forgolódok, mire "elég bárányt megszámolok" ahhoz, hogy bealudjak).


Kihez érdemes fordulni? Háziorvos? Pszichiáter? Háziorvostól beutaló a pszichiáterhez? Mi ennek a menete?

Pszichoterápia nem érdekel, inkább valamilyen altató, vagy nyugtató, vagy valamiféle farmakológiai megoldás tűnik praktikusnak.



2023. ápr. 5. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Hú, 16 hónapja nyomom a témát és megoldatlan. Ha bejutsz tb alapon pszichiáterhez oda nem kell beutaló, de tudd, ő gyógyszerez. Én is így jártam. Aztán van az alváslabor, oda félév a várakozás a konzultációra. Én magánban befeküdtem, nyugtalan láb szindrómát állapítottak meg. Mindenhol altatóba fogsz belefutni, mert igazán most megtapasztaltam, hogy nincs sok segítség. Viszont az függőséget okoz. Háziorvos felírhat, de ne szedd 2-3 hétnél tovább.
2023. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát igazából akárhova mész, szundibogyó lesz belőle. Okés, köszi!
2023. ápr. 5. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehova nem menj. Semmi értelme.
2023. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!