Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem lesz sok igy?

Nem lesz sok igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pánikbetegségemre szedek 10mg-os Escigen antidepit,orvosváltásom volt ma ahol felirta nekem a Dulseivát mert a másik már nem nagyon hatott,mellette is jelentkeztek már a rohamok,volt már máskor is gyògyszerváltásom a régi dokinál az ùgy nézett ki hogy 4 napig csökkentettem az elhagyni kìvánt gyògyszert és 5.nap vettem be az ùjjat.

Az ùj doki pedig most azt javasolta hogy ùgy váltsuk le az Escigent (1.5 szemet kellett szednem) hogy 4 napig fél szemet vegyek be a régiből és egy òra mùlva vegyem be a Dulseviát(30mg-os).

Kicsit megijedtem tőle hogy kettőt vegyek be egy nap ezekből de a tùlgondolásom hogy jajj mi lesz nem e lesz sok a pánikbòl adòdik.

Valaki váltott már igy egyik gyògyszerről a másikra?


2023. ápr. 6. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
30mg egyáltalán nem sok a duloxetinből, 60mg a terápiás dózis. Igazából amit csinalsz az a normális átállás ket antidepreszáns közt. Szóval két antidepresszans egyszerre atmeetileg alacsony dózisban inkabb a konnyű átállást segíti, nem lesz tőle bajod.
2023. ápr. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2023. ápr. 7. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Remelem neked hat a duloxetine, mert soknak nem, meg felment a vernyomasa meg bajuk lett tole.


De parnak bejott. Ez ilen 50/50.

2023. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!