Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen folytatásra számíthatok...

Milyen folytatásra számíthatok az alábbi helyzetben? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy új pszichiáterhez kerültem aki teljesen más. Új gyógyszert adott, és pszichológushoz is kaptam időpontot. Hozzá kb egy hónap múlva kell vissza menni. Az lenne a kérdésem hogy ezek alapján mire számíthatok?

(ui. generált szorongás a diagnózis, ha esetleg segít)


2023. ápr. 6. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból mire számíthatsz?
2023. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy milyen kezelésekre számíthatok. Megmondom őszintén nincs se kedvem, sem időm hetente jádni pszichológushoz.
2023. ápr. 7. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig a terápia az hetenként indul, aztán ha nagyon jól haladsz, lehet kéthétre csökkenteni. Meg akarsz szabadulni a szorongástól vagy nem? Ha igen, akkor bele kell fektetned az idődet. Érdemes. Terápiára járni nem rossz, sőt kifejezetten jó. Van egy hely, ahol egy ügyfélórán keresztül csak veled foglalkoztok, senkihez nem kell alkalmazkodni, mindent kimondhatsz anélkül, hogy gonosz pillantásoktól kellene tartanod.
2023. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a baj, hogy sulis vagyok, és nehezen össze egyeztethető a heti. De való igaz, hogy jobb lenne szorongás nélkül élni ezt aláírom.
2023. ápr. 8. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki vagy dolgozik, vagy tanul, mégis sikerül neki.
2023. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!