Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az értelmi fogyatékosok...

Az értelmi fogyatékosok tudják és kihasználják, hogy úgy is átadják nekik a helyet a buszon, mert látják hogy értelmifogyatékosok?

Figyelt kérdés
Már nem is egyszer történt meg az eset, más személlyel, munkából másra se vágyok, hogy egy kicsit ülhessek a buszon, erre valami értelmi fogyatékos fel akar állítani a helyemről mert ő le akar ülni.
2023. ápr. 7. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem tudják! Nehéz ezt kezelni, de neked abban a pillanatban kell csak megértőnek lenned vele, amikor átadod a helyedet, valakinek egy életen át.
2023. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Én még ilyennel nem találkoztam. Csak olyasmivel, hogy értelmi fogyatékosok ilyen kérdéseket írnak ki.
2023. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként legutoljára még volt is másik ülőhely a buszon.


A fogykos kisérője, aki egyébként normális volt, feltételezhetően az idős szülője, ő tényleg nehezen járt bottal. De ő rá is szólt, hogy miért akar felállítani mikor van másik hely, miután kétszer visszakérdeztem rá hogy mit akar, ahogy valószínűleg azt próbálta artikulálatlanul az arcomba böfögni, hogy ő oda akar ülni.

2023. ápr. 7. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek tudatában annak, hogy értelmi fogyatékosok. Azért (is) értelmi fogyatékosok.
2023. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!