Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiapridallal milyen tapasztala...

Tiapridallal milyen tapasztalatotok van? Mire kapjátok? Mekkora adagban?

Figyelt kérdés
Ketilept, Lamolep, Pregabalin és Frontin mellé kapom, mert Ketileptből nagyobb adag nagyon kiüt. Nappalra kis adag Tiapridal tűnik jónak. Frontint próbálom majd elhagyni. Csak alkalmi szedésre megtartani.
2023. ápr. 8. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Én szedtem Tiapridalt nekem jó volt semmi mellékhatást nem tapasztaltam a szorongásomat csökkentette és a kedvem is jobb lett hiába nem antidepresszáns,de sajnos gyenge volt nekem hosszútávon.
2023. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mekkora adagot kaptál? Milyen betegségre?
2023. ápr. 8. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
200mg-ot kaptam és skizoaffektív zavarra
2023. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Azóta mondjuk megváltozott a diagnózisom bipoláris zavarra
2023. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem bipol vagy skizoaffektív az egyik diagnózisom. Kevert epizódban megjelenő feszültségre és a pörgéses tünetekre kapom napi 75 mg Ketilept és 200 mg Lamolep mellé.


Te mást is szedtél?


Hipomán vagy kevert epizód tüneteire is próbáltad?

2023. ápr. 9. 02:07
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Pszichózisra kaptam. Nekem a hipomán epizódjaim nem olyan durvák inkább a depressziósak. Csak frontint szedtem még,akkor a tiapridal mellé. Most még én is kísérletezek az orvossal mi lenne a jó.
2023. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!