Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha minden nap pánikrohamom...

Ha minden nap pánikrohamom van,az mennyire veszelye?

Figyelt kérdés
Egy honappal ezelott nem talaltak nalam szervi gondot,de ahogy haza jottem a korhazbol,minden nap panik rohamom volt,akkor még nem tudtam kezelni,mert kezdo voltam,aztan valahogy megtanultam kezelni. Okozhatott a kesobbiekben szervi gondot nalam? Es ha igen,akkor ezt hogyan tudhatnam meg? Mostmar csak szorongok es sokszor van halal felelmem. Olyankor be veszek magneziumot es elmulik. Ha szervi gond lenne akkor gondolom magneziumra se mulna. EKG-n kivul semmi mas vizsgalatom nem volt..
2023. ápr. 12. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon veszelyes

Okozhat

Anyosom olyan szinten panik beteg hogy hirtelen rajon a siras rosszullet haza hiv magahoz akit tud

El se megy dolgozni..

Egy 5 eve lehet neki kb

2023. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha azóta van szervi gondom azt honnan tudhatnám meg? Ugyse fognak foglalkozni velem
2023. ápr. 12. 10:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Hova menjek ha meg szeretném tudni ,hogy azóta esetleg kialakult-e valami szervi betegség? Vagy nem is fognak foglalkozni velem,majd csak akkor ha tényleg bajom lesz???
2023. ápr. 12. 10:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha el is jutok egy kivizsgálásig ,lehet hogy hónapokat kell majd várnom mire idopontot kapok...
2023. ápr. 12. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pánikrohamtól nem fog szervi betegség kialakulni.
2023. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem j⁰ így élni h minden nap rettegek attol h halálfélelmem van és lehet h meg fogok halni.. :(
2023. ápr. 12. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem akkor lett jobb,mikor elfogadtam,hogyha meghalok,akkor meghalok. Ha összeesek valahol,majd összekaparnak.

Onnantól mentem bárhova.

2023. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszer mar en is legyoztem,el fogadtam,hogy ha meg kell halnom akkor igy jartam,egy idore vissza is kaptam a régi énemet,de utana jotr egy tunet es megint be paraztam h meg fogok halni.. es most megint alig birom ossze szedni magamat.. mar ott tartok h egesz nap csak szorongok
2023. ápr. 12. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Van baj nálad, csak a halálról beszélsz.Magad is tudod, hogy szorongsz. Ez csak rosszabb lesz, tudom, benne vagyok. Keress egy pszichiátert!
2023. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!