Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mindig a jók sz*pnak?

Miért mindig a jók sz*pnak?

Figyelt kérdés
Nincs elege valakinek még ebből? Már annyira tönkretettek engem, ezáltal megerősödtem de akkor sem bántanék senkit szándékosan..
2023. ápr. 12. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"Miért mindig a jók sz*pnak?"


Tele vannak a börtönök, kislányom.

2023. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hogy mi?

Ezt mire véljem?

2023. ápr. 12. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert nincs a Földön igazság, se jóságos isten. Jogos, hogy azt szeretnénk, a jók a jutalmat, a rosszak a büntetést kapják, de ez csak egy vágy, egy elképzelés. A valóságban nincs ilyen. Mindenki azt kapja, amit dob neki a gép. A sorozatgyilkos egészséges és jómódban él, a kedves kislány meg szenved 15 évet pl leukémiában, majd kínok között meghal. Mert ez a valóság, nem valami mesefilm.
2023. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem facebook és nem kérdés.
2023. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te meg nem tudsz megbántani. :)
2023. ápr. 12. 15:49
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy mi?


Ezt mire véljem?"


Értem én a világfájdalmat, mert levették a nnyalókádat, de ha a rosszak nem szopnak miért vannak tele a büntetésvégrehajtás intézményei?

2023. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
#5 nem is akartalak, csak nem értem minek böffentetted ezt az értelmetlen hülyeséget ide.
2023. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Kérdező azért mert a világ egy igazságtalan sz@r hely.
2023. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert az emberek ha megérzik valakin, hogy ki lehet használni, akkor ki is fogják. Ha érzik, hogy gyenge valaki, belerúgnak mégegyet. Hogy mért azt nem tudom, de én is szoktam érezni, hogy ideges leszek, ha valaki gyenge és szerencsétlen a környezetemben, attól függetlenül, hogy én sem vagyok az a hú de erős lelkileg. Lehet, hogy ez természetes, az erőseknek kell életben maradniuk, természetes kiválasztódás.
2023. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
卐 ᛋᛋ
2023. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!