Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyermekpszichiátria zártosztál...

Gyermekpszichiátria zártosztályon mennyi ideig tarthatnak bent?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez sok mindenen múlik. Nekem anyámnak előre megmondták meddig kell majd bent lennem, 2 hét volt és hétvégére hazamehettem. Nem kell félned, én nagyon tartottam tőle, de végül kifejezetten jól éreztem magam bent. Egy összetartó, jó csapat gyűlt akkor össze. Az iskolában kiközösített voltam, a pszichiátrián minden gyerek kedvelt. 10+ éve volt, de nyugodtan írj, ha vannak kérdéseid.
2023. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy miért vagy bent.
2023. ápr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
De szerintem a kérdező nem a "sima" osztályra gondol, mint az első válaszoló. Vagy félreértettem?
2023. ápr. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok.Én háromszor voltam bent.Legelőször 2022 nyarán.2 hetet voltam ott(skizofrén gyanú,önbántalmazás stb)Hát abból a 2 hétből pár napra emlékszem csak mert szanaszét gyógyszereztek.És olyan helyre tettek ami ilyen biztonsági "szoba" vagyis figyeltek kamerán és wc-re is úgy járhattam hogy kint vártak és nem lehetett teljesen bezárni az ajtót.A többire már nem emlékszem csak a legutolsónak ott töltött napokra(öngyilkossági kísérlet miatt)Sok gyerekkel találkoztam,végignéztem ahogy páran megjárják a poklot is a betegségük miatt.És még egyszer mivel betöltöttem a 18-at így felnőtt pszichiátrián is voltam(gyógyszer beállítás miatt)Amit írtam tényleg így van,attól függ hogy mi miatt kell ott lenni
2023. ápr. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A zárt osztályon voltam, bár visszatekintve furcsállom a viszonylag enyhe problémáimmal. Evőeszközt csak kanalat kaptunk, nem voltak tükrök, sem semmi, amivel bárki kárt tehetett volna magában. :D Valakik kaptak gyógyszert és borzalmas dolgokról számoltak be az életükből (testvére a szeme láttára halt meg, öngyilkossági kísérlet, a saját szülei hívtak rá mentőt egy hisztiroham miatt, stb.), én a szerencsésebbek közé tartoztam. Nem gyógyszereztek, mivel lelki problémáim voltak, akkoriban a rossz az életemben egy sznobiskola elkényeztetett kölkökkel, meg egy többnyire főleg csak magára gondoló anya volt, aki egyedül nevelt. Viszont a gyermekpszichiátria zárt osztályán amíg bent voltam, senki sem bántotta a másikat, nem egymáson vezettük le a frusztrációt, pedig többeknek bőségesen voltak problémái. Sajnos az volt az észrevételem, hogy sokkal jobb szívű gyerekek vannak bent, mint kint.
2023. ápr. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen esetben 6 hétig egészen pontosan!!!
2023. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!