Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ideiglenes megoldásnak ez jó...

Ideiglenes megoldásnak ez jó lehet?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és kialakult nálam egy súlyos szorongással járó pánikbetegség, már konkrétan minden helyzetben szorongok, pánikolok. Jelen pillanatban nincs munkám, mehetnék külföldre, de konkrétan még az állásinterjú miatt is szorongok(nem azért mert nincs kedvem dolgozni). Szóval a lényeg az, hogy amíg nem tudom magam kezeltetni, addig jó megoldás lehet, ha iratok a pszichiáterrel valami gyógyszert magamnak? Mert úgy érzem, hogy így meg fogok bolondulni.

2023. ápr. 17. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyogyszer beallitasa is szinten egy hosszu folyamat, es ki tudja pontosan mi a diagnozisod, es hogy hanyadik gyogyszer valik be. Persze nyugtato az egybol hat, de csak azt szerintem magaba ritkabban alkalmazzak. Szerintem elso korben, ha ez megnyugtat probald meg a nyugtatot, de magadban is dolgozz hogy lekuzd a szorongasod, es beszelj rola baratokkal/csaladtagokkal, hogy ne erezd magad egyedul a bajban. Hozzateszem pszichologus is sokat segit, ha mast nem annyit fixen hogy neki barmit elmondhatsz nem itelkezik. Jobbulast, es sok sikert😇
2023. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rivotril és Frontin átsegítenek a nehéz időszakon,hidd el hatásos megoldás. Több százan élnek rajtuk Magyarországon.
2023. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon illegális a megfelelő gyógyszer.

Amúgy meg lehet tanulni feloldani az elfojtott érzelmeket,ami fontos is,mert az elfojtások tönkreteszik az idegrendszert.

2023. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Ha a fűre gondolsz, akkor jelzem hogy én attól kaptam pánikrohamot az elején az sem jó mindenkinek :D
2023. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Fordulj Istenhez!

Olvass Bibliát! Kezdd az Újszövetséggel, ha még nem olvastad igazán!

Imádkozz!

2023. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
És keresd Isten akaratát!
2023. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Aki hisz Jézus Krisztusban, annak örök élete van, aki pedig nem hisz, elkárhozik.

De aki hisz, az örökké él!

2023. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!