Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » NAGYON FONTOS dologban kérlek...

NAGYON FONTOS dologban kérlek Titeket?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, érettségi után 1,5 év kihanyásom volt, utána dolgoztam 3 hónapot mezőgazdaságban, 1 évet okj tanfolyamra, utána fél év kihagyás, 2 hónap ügyintéző munka, majd másik helyen 4 hónap munka, 2021. Novembertől 2022. Novemberig semmi, majd 2 hét munka, és azóta megint semmi.


Utálom magam. Szeretnék jobb életet, szorongós ember vagyok nem túl jó környezetből, elcsesztem az egész életem, nem tudom mihez kezdjek.


Mindig elhatározom magam, hogy dolgozok, de kifogásokkal halogatok. Szidjatok agyon vagy nem tudom. Segítsetek. Félek, hogy mindennek vége. Utálom magam. Dobozon lakok.


Segítsetek kérlek.😭



2023. ápr. 21. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan kérdezem, mit tudunk segíteni? Pszichológusra lenne szükséged.
2023. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kene elmennem dolgozni? Hogyan kellene elnem? Kerlek segitsetek. Nem tudom mit tegyek magammal, hogy ne legyek ennyire szerencsetlen sz*r.
2023. ápr. 22. 00:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs penzem pszichologusra, pedig jo lenne.
2023. ápr. 22. 00:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért hagyod abba pár hónap után a munkát?
2023. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Tessék nézd végig: [link]


Önbizalom kérdése az egész.


Segíteni nem tudok mert nem értek a pszichológiai baromságokhoz viszont példát tudok mutatni mert hihetetlen pacek és stabil csávó vagyok akárcsak az interjú alany. Imádom magamat és sosem stresszelek mert bármilyen problémát lekezelek.

2023. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgozol, miből élsz? Hány éves vagy? Mik a céljaid? Hogy valósítod meg? Gondolkozz!!
2023. ápr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindig van munka lehetőség, hozzáállás kérdése: takarítás, idosgondozas ,gyerek vigyázat , kerti munka bàrmi. Túl sokat engedtek a szüleid. Mitől félsz? Bemész a munkaügyibe és bármit elvállalsz amit adnak,sertéstelepre akár! Vagy elmész 200kmre gyárba! Más dolgozik nem a szülein élősködik!
2023. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj el pszichiáter szakorvoshoz. Be van szűkülve a tudatod. Ezen pszichológus nem segít. Kapsz gyógyszert, és jól fogod magad érezni, tudni fogod mit akarsz, mit kell csinálnod, hogy jobb legyen.
2023. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!