Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Organiqa Stresszoldás és...

Organiqa Stresszoldás és nyugodt alvás kapszuláról vélemény?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy használta-e már valaki a fentebb említett készítményt, és ha igen, akkor milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban?

2023. ápr. 25. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Igazából, ha nincs semmi komolyabb mentális problémád, vagy nagyon gyenge alvászavarod van működhet, vagy segíthet, de ha nálad valami erősebb van jelen nem sokat fog szerintem. Én anno sok ilyet próbáltam ki, ami nála legjobban működött kúraszerűen, mert úgy érdemes az a Nervenpflege az esküszöm hatásos is volt segített. Továbbá nekem a pszichiáter doki javasolta, hogy ajánlatos ashwagandhát szedni magában az is magába sokat segíthet. Látom hogy ez is olyan termék, amiben mindenből van csak kérdés hogy sok/kevés, de egy próbát adhatsz neki.
2023. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Pont a Nervenpflege volt a másik amit néztem és szimpatikusnak találtam én is. :)

Azt hiszem afelé húzok inkább, mint ehhez amit leírtam, csak mivel erről nem sok értékelést találtam gondoltam rákérdezek a tapasztalatokra. Köszi a választ sokat segített. :)

2023. ápr. 25. 19:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!