Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen memóriazavar, emlékez...

Hirtelen memóriazavar, emlékezetkiesés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pl. hogy nem tudom, merre kell menni, de aztán bevillan, csak ilyen másodpercnyi kiesések, de bepánikoláshoz elég. Vezetésnél nagyon para, mert ott hirtelen kell mindig dönteni. Szedjek vmit? Vitamint?

2023. ápr. 26. 11:11
 1/3 Zcom09 ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől lehet. Érdemes lenne minél előbb kivizsgáltatni.
2023. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran elofordul, akkor jo lenne ha elmondanad orvosnak is.

Anyamnak volt nagyon durva, ott órák estek ki, vendegek jottek hozzank, es nem elfelejtette, hanem azt se tudta milyen nap van, mit kell csinalni, kik jonnek... Mar ott bőgtem vele, annyira panikhangulat volt. Segitettunk fozni, meg minden, delutanra ez helyre is jott. Nala a tulhajszoltsag, kimerultseg, kialvatlansag okozhatta ezt az orvos szerint, mert halisten azota sem fordult elo. Nalad nincs valami allando stressz, amit nem tudsz kezelni?

2023. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ja hát ilyet ne kérdezz, milyen nap van, folyamatosban dolgozom :)

inkább az a baj, hogyha itthon vagyok, akkor is fel vagyok pörögve, nem tudok nyugton ülni

2023. ápr. 26. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!