Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni ezzel a...

Mit tudnék tenni ezzel a mérhetetlen agresszióval?

Figyelt kérdés
A szüleim nevetnek azon, ha valami nem tetszik, irritál, csak azért is csinálják és engedik csinálni, és olyannyira elegem van már, hogy elküldeném ocsmány módon őket oda. Nem tudom mit tegyek. Elegem van.

2023. máj. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Példa?
2023. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Kezdj el másképpen viselkedni, mint eddig. Benne vagytok egy játszmában, ami arra megy ki valamilyen oknál fogva, hogy kihozzanak a sodrodból és nevetségessé válj. Mondj el egy tipikus szituációt, amiben ez történik. Aztán meg lehet nézni, hogy hol vannak azok a triggerpontok, vagyis azok a mondatok, ahol te kijössz a sodrodból, ahol úgy reagálsz, mint mindig. Legközelebb pedig fogd fel ezt játéknak és vedd kezedbe az irányítást, direkt mondj mást, mint eddig szoktál, más hangnemben, más hangszínnel. Pl, ha eddig fejhangon visítottál, mikor ideges lettél, akkor már előre határozd el, hogy egy ilyen helyzetben lemélyíted a hangod, nyugodt és túlzottan udvarias hangon elfogadod az elutasítást. Vagy valami ilyesmi. Lényeg, hogy kilépj a szituációból és ne viselkedj ugyanúgy, hogy ne legyél manipulálható.
2023. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, akkor most fuss neki még egyszer, hogy értsük is, mi a szitu, és kiderüljön, mi is a kérdés.
2023. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi se nagyon tudjuk mit tegyél, mert nincs értelme a kérdésednek.

Mi a probléma? Mit tettél eddig ellene? Életkor, lehetőségek, stb.

2023. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Amit mondasz, ahoz hasonlót éltem át. Nem tudtam mit tenni elene. Olyan emberek amilyenek. Ha mindig megaláznak, meg is fognak. Én azt tetem elene, hogy elköltöztem tőlük. Így nem alázhatnak és nem szólhatnak bele az életembe.
2023. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!