Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatalon ha megpróbál vlki...

Fiatalon ha megpróbál vlki öngyilkos lenni akkor mennyi ideig tartják bent a pszihiátrián?

Figyelt kérdés
Ha 18 alatt van a személy akkor ugyan úgy kb 3 napig tartják bent ha azt mondja megbánta és már nem akar többet ilyet csinálni?

2023. máj. 4. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát remélem sokáig nem,mert ott méginkább megjönne a kedve abba a szagba hozzá...
2023. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Változó (nincs amúgy annyira korhoz kötve)


-alapból zárt osztály-gyógyszeres kezelés (minimum 2 hét)-folyamatos kotroll-vizsgálatok stb-tesztek. És akkor engedik ki ha egy közeli hozzá tartozó vállalja és kérelmezi is. Vagy ha látják hogy jobban van…de pl olyan is van akit ismerek aki már 2 éve bent van.

2023. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Engem 2-3 nap után engedtek volna ki,de balhéztam így maradtam összesen 2 hetet..
2023. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Család érintett, friss ügy. A családi környezet/háttér + a gyerek pszichiátriai felmérése alapján 3 nap után hazaengedték. Családterápia elindult, gyerek suliba visszament 1 hét után + várólistára került egy komplett, egy hetes, részletes pszichiátriai-pszichológia kivizsgálásra és egyéni terápiára, az előbbi jövő héten kezdődik.
2023. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ.

Voltam kamaszként pszichiátrián. Két hét után hazamehettem. Volt ott egy lány, aki már nem is emlékezett, mikor jött be, hónapok óta ott volt.

Akkor engednek haza, ha látják, hogy stabil vagy. Egy "bocs, eskü nem lesz több" nem elég.

2023. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ, mennyire alapos a pszichiátria. Én nem követtem el öngyilkossági kísérletet, csak vagdostam magam és az öngyilkossági kísérlet szélén voltam, de így is 2 hétig tartottak bent.
2023. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%
figyu en a kenezybe voltam ongyilkossagi kiserlet miatt, eljatszottam h minden oke es jol viselkedtem csak is azert mert nem birtam a bezartsagot egyaltalan. nembaj a kovi kiserlet mar sikerulni fog!
2023. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
hamar kiengedik hogy hamar megtegye és egy barommal legyen minél előbb kevesebb !!!!!!!!
2023. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!