Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz hova tudok...

Pszichológushoz hova tudok menni 18 év alatt viszonylag olcsó áron?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, van egy nagyon elcseszett problémám, amit már egyszer kiírtam az oldalra és mindenki azt tanácsolta hogy menjek pszichológushoz. A sulinkba viszont nincs ilyen lehetőség. Hova tudnék menni segítségért, illetve szükséges-e szülői beleegyezés hozzá?

2023. máj. 7. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Háziorvos el tud irányítani téged a megfelelő helyre. Azt nem tudom, hogy mennyire követelik meg a szülői beleegyezést 18 alatt, de talán ha megdumálod az orvossal, akkor lehet elkerülheted, hogy szóljanak nekik. Viszont a szülői támogatás minden mentális problémánál segítség.

Jobbulást!

2023. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. máj. 7. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
A járási pedagógiai szakszolgálathoz is mehetsz, amíg a közoktatásban tanulsz. Ingyenes, bár így év végén már valószínűleg nem fogsz tudni érdemben jelentkezni, de nyár végén/ősz elején biztosan lesz náluk hely.
2023. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Családsegítőnél.
2023. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Beszélek veled szívesen
2023. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi segítséget a Kék vonal is tud nyújtani, persze komoly problémát nem tudják megoldani, de ingyenes, szóval "tűzoltásnak" tökéletes megoldás.
2023. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!