Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg tönkretesszük magunkat...

Tényleg tönkretesszük magunkat azzal, ha olyan emberre várakozunk mindig akivel tudjuk hogy sose lesz semmi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen senki más nem érdekel, nem nyitok mások fele, pedig nem egy férfi volt aki próbált levenni a lábáról mégsem Ő volt. Tudom, hogy nem leszünk együtt sose, ő is tudja és őt már nem is érdeklem én viszont nem vagyok képes mást annyira beleengedni az életembe mint Őt, nem akarok mindent megint elölről kezdeni, azt érzem hogy még mindig csak Ő létezik és tényleg nem érdekel más és nem is fog. Viszont kezdem azt érezni hogy ezzel csak tönkreteszem magam mentálisan.

2023. máj. 12. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszűkülés, monománia.
2023. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Egyik barátnőm ugyanígy volt. És 45 éves korában jött rá, hogy már túl késő.
2023. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Az biztos.. De hiába tudom hogy cserben hagyott, nem érdeklem már, minden nap ott van a fejemben. Nem tudok szabadulni, nem akarom hogy más legyen az életemben. És ettől még nagyobb roncs lettem
2023. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es szerintetek mit csináljak? Már régóta vagyok így de egyszerűen nem tudok másfelé nyitni és kedvem sincs hozzá, csak úgy tudnám tultenni magam ha elkezdenek ismerkedni?
2023. máj. 12. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Mit jelent a "régóta"???

Nekem 3 év kellett. Nem bánom. Az a hosszú lezárás is hozzá tartozott ahhoz a kapcsolathoz. (Igaz, ott volt 7 év kapcsolat)

2023. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat olyan 1 éve tart kb, de mindig visszatalaltunk a másikhoz
2023. máj. 12. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Csak elpocsékolod az életed. Nekem ez tíz évembe telt, amit azóta is bánok. Ha újra kezdhetném, nem tenném ugyanazt. Te is csak bánni fogod idővel.
2023. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén? Hívd el te, hogy találkozzatok. Csak annyi elég, hogy: Szia, rég nem beszéltünk, mi a helyzet veled? Van kedved találkozni valamikor? Nyiss felé, jelezd, hogy érdekled. Akár mondd is ki neki. Ha mindig visszataláltok egymáshoz, akkor csak-csak érdeklődik ő is. Lehet, hogy azért nem viszonozta eddig, mert volt valami baja az életében, és nem tudott volna kapcsolatba lépni senkivel.

Bátraké a szerencse :) Hajrá!

2023. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!