Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz ha bemegyek a sürgőssé...

Mi lesz ha bemegyek a sürgősségire, hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés
Elküldenek vagy segítenek? Csak az öngyilkosságra tudok gondolni félek, hogy megőrülök. Mentális betegségem van a gyógyszer nem segít. Nagyon rosszul vagyok.

2023. máj. 13. 09:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom mi van velem és félek hogy mi lesz nem akarok megőrülni. Nagyon rossz érzésem van és nem múlik el mintha vége lenne az életemnek de a haláltól is félek, mi van ha az után is szenvedés van? Miért szenvedek ennyire azt se tudom nem akarok létezni, érezni

2023. máj. 13. 15:46
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó lenne, ha segítséget tudnál kérni. Hidd el, hogy sokkal jobban éreznéd magad, mert segítenének. Meggyógyítanának.
2023. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy van az az állapot amikor semmi se segít.

Szerintem van az a pont, amikor muszáj vmi gyógyszeres segítséget kérni és ha enyhül utána leállni vele. Mondom úgy, hogy én nagyon gyógyszerellenes vagyok.

2023. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszert több mint 1 hónapja de nem érzem jobban magam, azt olvastam, hogy a depresszió gyógyítható gyógyszerrel de én csak még rosszabbul vagyok és kilátástalan az életem talán mert nálam már túl súlyos teljesen máshogy látom az életet mint más emberek, nem vágyok már semmire, rossz érzésem van akkor is ha nem történik semmi, félek hogy a gondolataim miatt megőrülök
2023. máj. 13. 16:06
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Mert az ilyen antidepresszánsok kezdetben felerősítik a tüneteket, szorongást. Ezért szoktak mellé adni szorongásoldót, hogy enyhítsék ezeket.


Vannak gyógyszerek amiknek 6-8 hét mire kifejtik a hatásukat, ha már súlyos az állapot.


Nekem ismerősöm mesélte aki szedett ilyet, hogy 60 napig minden nap ugyanolyan rosszul volt tőle, 61. napon meg úgy kelt fel, hogy teljesen jól van. Szerintem nálad is ilyesmi várható, addig meg kitartást hozzá.

2023. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos kezdetben tényleg csak ront, de idővel segít a gyógyszer. Velem is így volt.
2023. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 kovacs magdolna2 ***** válasza:
77%
Addig jársz dokihoz míg kinyirnak...ebben ügyesek, sinterek
2023. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kovacs magdolna2 ***** válasza:
14%
Menjél csak csinálj magadból zombit, Afrikába kellene küldeni téged mindjárt kigyogyulnal mindenből ha órákig kell vízért menni
2023. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 A gondolkodásod eléggé konzervatív és tudatlan. Hiszen bármilyen helyzetbe is teszel egy depressziós embert, az nem fog változtatni a gondolkodásán, hiszen általában ez megváltozott agyiműködésen alapszik. És csak gyógyszerrel és pszichoterápiával lehet helyrehozni.
2023. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, kerdező, megpróbálhatod. De vannak rosszabb dolgok mint a halál. Inkább beszélgess valakivel aki jó hatással van rád és menj segítő csoportokba.
2023. okt. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!