Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bánnak úgy az emberrel...

Miért bánnak úgy az emberrel a pszichiátrián mint az állatokkal?

Figyelt kérdés
Múltkor rendesen "terelgettek" minket lefelé enni egy fémtányérral és kanállal, ami csúfságot itt leűznek az emberrel el nem tudom mondani.
2023. máj. 15. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ráadásul ifjúság pszichiátrián is vannak ilyen nővérek. Nem tudom, a legtöbbet kezelni is kéne bent, nem csak dolgoztatni. Lehet hogy szimplán kiégtek, utálják az egészet. De ez nem ok arra, hogy így bánjanak az emberekkel
2023. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Én csak 10 percig voltam bent aztán megmondtam hogy engem innen azonnal engedjenek ki, mert eleve úgy mentem be hogy szinten már magamat sem ismertem fel, ez a nyomasztó pokoli hely csak meg jobban kikeszit
2023. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ápoló full szadista, vagy simán röhög a betegeken. Kb 30%a akik tisztességesen dolgoznak. Volt pl. Amikor karaokeztattak minket és rohogtek rajtunk. De rengeteg ilyen "csodás élményem maradt meg traumakent.. nm adtak wc papírt és egymástól kellett kérnünk..sok traumàm maradt a kórházi "ellátás miatt.
2023. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt miből szűrted le,hogy ez így van?


Írom ezt úgy,hogy 8-szor voltam ilyen osztályon eddig!

2023. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!