Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan juthatnék ki ebből?

Hogyan juthatnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon toxikus exem. Szerencsére már rég nem az életem része viszont egy valami igen amit miatta érzek. Nem voltam neki elég, mindig éreztette velem, hogy amit hallgatok az ciki vagy amit gondolok hülyeség és csak az volt a szent és sérthetetlen amit ő csinált, gondolt és satöbbi. És ez még most is bennem van kvázi mintha szégyelleném, hogy szeretek valamit és magyarázkodni kellene miatta. Fogalmam sincs, hogy hogyan juthatnék ki ebből de elszigetel önmagamtól és ez nem túl jó érzés..


24/l


2023. máj. 18. 03:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő és helyre rázódsz, ha nem ilyen lesz a következő is. Sokkal fontosabb az, hogy a szerzett tapasztalataidat arra fordítsd, hogy a jövőben elkerüld a hasonlót és ne magadat hitegesd, hogy majd megváltozik. Ami elmúlt, azt kezeld negatív tapasztalatként, amit meg kell tanulnod elkerülni, akkor nem lesz problémád saját magaddal.
2023. máj. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Belefutottál egy hülyébe, aki olyan gyenge volt, hogy egy lány lenyomásával akarta erősnek érezni magát. Te meg voltál olyan ügyes, hogy kivágtad az életedből. Büszke lehetsz magadra, nem tud téged senki elszigetelni önmagadtól, ehhez csak és kizárólag neked van hatalmad. Azonnal tedd be azt a zenét, told fel a hangerőt és élvezd. Örülj a zenédnek, örülj az ügyességednek, főzz egy jó teát vagy amit szeretsz, és örülj, hogy kinyitottad az ajtót a jó élmények előtt. Ha mellette maradsz, lehúzott volna a mocsár, így meg millió lehetőség áll előtted. Én büszke vagyok rád, drukkolok neked!
2023. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!