Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongó vagyok és elegem...

Szorongó vagyok és elegem van, hogy ugyanannyit várnak tőlem mint mástól szocializálódás terén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szocializálódás nem valami lazító szórakoztató valami hanem bizony státuszépítő verseny amely elvezet a szaporodáshoz, génjeid továbbadásához. Ennyi a lényege bár mindenki túlmisztifikálja.


Én szorongó vagyok és már nagyon zavar, hogy folyton panaszkodnak, hogy Zolika ilyen, meg Zolika olyan, negatív meg ünneprontó stb. Mégis mit várnak? Ha valaki szorongó annak nincs annyi energiája!


2023. máj. 20. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát csak éld túl.
2023. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj, ha hívnak valahova, egy idő csak megunják. Le van tojva, mit gondolnak. Nekem külön jól is esik, ha nem kedvelnek, én attól érzem jól magam.
2023. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne zárkózz be a szorongásos állapotba, mert az összes baráti kapcsolatod leépülhet.

Ehelyett kérj pszichológiai segítséget.

2023. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongó vagyok, de van pár szorosabb barátom és velük jól el vagyok, az eleje nehézkes volt és ők akartak megismerni, aztán szép lassan megismertem őket és már abszolút nem is szorongok a társaságukban. Neked is ezt kéne csinálnod, de ha nem is akarsz barátokat akkor nem csak a szorongás a bajod, meg attól hogy szorongsz még nem kell ünneprontónak lenned.
2023. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!