Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánssal éjszakai...

Antidepresszánssal éjszakai műszak?

Figyelt kérdés
Most kezdtem,nagyon elnyom a gyógyszer. 16től már aludnék. Valaki éjszakázott ilyen gyógyszerrel? Lehet bírni? Escitil.
2023. máj. 23. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm.. hát míg nem szoksz hozzá, kellene gyógynövényeket szedned és annak segítségével gyógyulnod. Ha hozzászoksz pokol lesz a leszokás, ha egyáltalán sikerül. Kérdés milyen korú vagy, ha fiatal akkor semmiképp nem kellene hozzászoknod ezekhez a drogokhoz. 7 év után most szokok lefelé, de szörnyűűű!!

A gond idegi gyulladásos eredetű. Depressziós vagy pánikbetegség miatt kaptad a gyógyszert? Érdekel én milyen gyógynövényt szedek? Fontos az egészséges táplálkozás is.

2023. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Depresszió, öngyilkossági késztetés. 40 éves nő vagyok. Eddig 4 napig 4 felet kellett szednem. Holnap lenne az első egész szem,de félek. Holnap kezdem az éjszakát. Mi lesz,ha nem fogok bírni dolgozni? Ha kidőlök tőle? Kirúgnak!
2023. máj. 23. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy veszélyes helyzet. Itt nem igen szabad beleszólni. A depresszió, öngyilkossági késztetések nem játék. Inkább azt mondanám, hogy attól függ milyen érzeteid vannak. Ha jönnek a rossz érzések vedd be,ha nem akkor ne emeld tovább, DE ez a te érzeted szerinti saját döntésed kell hogy legyen. Mellette mindenképp jóljöhet, ha szednél vitaminokat, minőségit. Szerintem használna, ha szednél pszihobiotikumot, rhodiola kapszulát minnél magasabb hatóanyagút. Magnéziumbiszgricinátot napi hármat. Tudom hogy műszakozol és fáradt vagy, de hasznos lenne valami spot amit szertsz. Az kimondottan jó a mentális bajokra is.
2023. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ismertem ezeket a cuccokat,amiket írtál,köszi.

Nem tudom még,hogyan döntök,de esélyes,hogy egész szemet nem veszek be belőle. Nem akarok magamból drogfüggőt csinálni. Va elég bajom enélkül is.

A klinikai szakpszichológus azt mondta, nem muszáj bevennem.


Az a baj,hogyha megzuhanok,akkor hirtelen megyek nagyon mélyre. Órák alatt.

Ezt meg pont a hangulatstabilizáló fogná meg. Azért kaptam.


De ilyen összevissza élet mellett nem tudom, érdemes-e szedni.

2023. máj. 23. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Escitil nem hangulatstabilizáló, hanem antidepresszáns. Reggel kell szedni, mert nem álmosít. Ezért az éjszakai műszakozást nem igazán befolyásolja.
2023. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pszichiáter azt momdta, hangulatstabilizáló. De mindegy. Szerintem ennyi volt,nem szokok rá.
2023. máj. 24. 07:35
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha reggel beveszem, attól tudok nappal pl 15ig aludni éjszakás után? Vagy ilyet nem befolyásol?
2023. máj. 24. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak reggel kell bevenned szerintem műszakonként mindig ébredés után vedd be. Persze ez a te dolgod, de amikor szedtem én így csináltam és az orvos támogatott.
2023. máj. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!