Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon mi lehet a baj?

RobiPusoma kérdése:

Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha szégyen ha nem, tegnap este 16 éves fiú létemre, a barátnőm mellett álmomban bevizeltem. Nem mondtam el neki, azt mondtam leittam magunkat. Igrn, egy picit a ruhája is olyan lett. Nos lehet röhögni, de olvasgattam kutatgattam valószínű nem egészségügyi probléma. Mostanában a családomon belül,barátnőmmel, és egyèb dolgokkal keresztülmentem egy igen nehéz időszakon lelkileg. Az öngyilkosság fogalma nem egyszer megfordult bennem. Ez amiatt lenne, mert nagyon rossz a lelki állapotom? Pszichés dolog? Elmondjam neki vagy ne? (9 hónapja vagyunk együtt). De egyszerűen félek neki elmondani, mert akkor is nagyon gáz. Mitévő legyek? A családom nem tud a lelki állapotomról, azt hiszik minden jó, nem akarom őket ezzel terhelni. Mi tévő legyek?

2023. máj. 23. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Talán jobb lenne, ha felkeresnék egy kivülálló szakember egy Pszichológust, akivel meg tudnád beszélni a kelki bajaidat!
2023. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!