Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szervi, vagy nincsen baj?

Szervi, vagy nincsen baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fáj a szívemnél meg szúr, a hátam is, sokszor izzadom, meg hányingerem van, szédülök, zsibbadok, 3-4 hónapja voltak pánikrohamaim, elmentem orvoshoz, hátha szervi, de csinált EKG-t meg vérképet, azt mondta nagyon makk egészséges vagyok, de mindennap azóta volt sok pánikom, stresszeltem, h meghalok szívhalálba, vagy farktusba, de nem tudom elengedni ezt a fejemből, és mindennap eszembe jut, h meghalok bakker, meg olvastam neten is sokat, és ott is full halál lesz a vége, de nagyon félek a bordáim alatt is sokszor görcsöl, néha a szegycsontom is fáj, mintha merev lenne a testem, kardiológushoz meg csak júniusba megyek, renniet is szedek, hátha reflux, de nem igazán változik, sok citromfüteát iszom, meg próbálok egészségesen élni, segítsen valaki valami tanáccsal, mert félek, h ebbe halok meg, a pulzusom is 60-80 között mozog, meg a vérnyomásom 120-140 szokott lenni, néha és nem tudom mi ez, papa szívelégtelenségbe halt meg, és félek, h nekem meg érszűkület vagy valami van, néha sárgásat köpök, vagy enyhe véreset, de ez lehet a fogamból jön, mert az ínyem is elég érzékeny, reggel este is mosom a fogamat, nem dohányzom már amióta ez van, meg csak vizet iszom, semmi mást nem merek már, pisztáciát eszem elvileg jó a szívre, próbálok sok gyümölcsöt is enni, 20 éves fiú vagyok, szerintetek ez mi lehet? Meg fogok halni?!
2023. máj. 23. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy menj el szívultrahangra is, ott ki tudják deríteni, hogy minden rendben van-e a szíveddel. A pulzusod és a vérnyomásod teljesen rendben van. De ha azt mondják, hogy a szíved is egészséges, hátha megnyugszol. A félelemtől is lehet ilyen tüneteket produkálni.
2023. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukam evtizedeken at volt ezzel korhazban, betegallomanyban. Mikor vegre nagyon kivizsgaltak, es biztos volt, hogy jo a szive, kapott nyugtatot, antidepresszanst. Azota gyakorlatilag elmult. Korabban is kizarhattak volna biztosan a szervi bajt mondjuk.
2023. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, az is lesz júniusba, szívUH addig nem halok meg?!:(
2023. máj. 23. 15:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Halihó, mit mondtok erre??:/
2023. máj. 24. 13:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!