Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet annak az oka hogy ha...

Mi lehet annak az oka hogy ha ismeretlen felnőttekkel beszélek akkor mindig akadozok és halkan beszélek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton a felnőttekkel fiatalként jól kijövök viszont egy rendelésnél, egy hívásnál és leginkább egy állásinterjún majdhogynem dadogok.


Tudom, nagyon idegesítő és engem is nagyon zavar, de még mindig nem tudom leküzdeni pedig 17 éves vagyok. Mit tegyek?

Ez milyen betegségre vagy zavarta tekinthető vissza?



2023. máj. 25. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez az emberek 80%-nál előfordul , főleg ha stressz helyzetnek éled meg. Minél többször kerülsz ilyen helyzetbe annál ismerősebb lesz az adott szituáció és a reakcióid is mások lesznek. Próbáld meg a szituációs játékot tükör előtt, segít többféle helyzetbe bele helyezned magad.
2023. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!