Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Széjjel akarom magam vágni...

Széjjel akarom magam vágni úgy érzem nem bírom tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszi valaki segítsen
2023. máj. 25. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Iskolai védőnő és pszichológus ha nem szeretnéd rögtön bevonni a szüleidet. Bár először hozzájuk kéne segítségért fordulni.
2023. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
14%
Ha suli lebaszni a táskát és pihi, elmenni betegszabira.
2023. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az iskola nem segít semmit egyszererűen leszarják mi történik.A szüleimet nem érdeklem pedig mondtam már nekik hogy nem érzem jól magam de ők csak hisztinek veszik.


Most otthon vagyok nem vagyok suliban csak jövő héten kell mennem mert beteg lettem

2023. máj. 25. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Figyelemhianyodon biztos nem fog segíteni.


Tedd magad hasznossá, senkit sem vonz egy hisztigép, felnottkent is mire számítasz, ha ilyen pojácaként viselkedsz? Menj el Csernushoz majd helyretesz

2023. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Azt se tudod mi történt akkor minek okoskodsz bele?Nem vagyok figyelemhiányos.Csak már nem tudom mit kezdjek magammal.Nem tudom magam hasznossá tenni örülök ha annyira van energiám hogy felkeljek és elmenjek valahova mert muszáj.De legszívesebben ezt se tenném.Hát az nem fog helyre tenni.
2023. máj. 25. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Kár, hogy nem a multban születtél, ott is nyivakoltak szerinted, hogy nincs kedvem építeni a piramist mikor ostorral utottek őket? Szerinted akkor volt frontin, vagy vagdostak magukat unalmukban?


Hasonlítsd már össze magad a rabszolgák eletevel, hol van a te kényelmes, interneten panaszkodo dolgaid ezekhez képest. Szedd össze magad, és kezdj valamit az eleteddel, mert ez csak önsajnáltatás lustasaggal keverve.


Még hogy vagdosás.. eszem megáll. Régen szerinted a sötét korokban mit éltek meg az őseid, és te itt sajnaltatod magad gykn..

2023. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem unalomból vagdossa magát valaki.Nem tudom te milyen mese világban élsz.Azért vágja meg magát az ember mert egyszerűen jobban eltudja tűrni a fizikai fájdalmat mint a lelkit.Vagy pedig úgy érzi hogy büntetést érdemel és így bünteti magát.Nem tudom hogy te voltál-e ilyen kilátástalan reménytelen helyzetben vagy valami nem is kívánom.


És lehet kényelmes életem van legalább is te úgy látod de attól még hogy nem vagyok rabszolga attól még nekem is lehet rossz életem mint mindenki másnak.Nem csak egy rabszolgának van rossz élete.


Csak segítsegét akartam kérni.És aki nem élte meg ezt az nem is fogja megérteni.

2023. máj. 25. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

"És aki nem élte meg ezt az nem is fogja megérteni."


Én azért nem élek meg ilyen baromságot mert megfelelő szinten van az önbizalmam és kiegyensúlyozott pacek csávó vagyok anélkül is hogy mástól várnám a csodát. Ha nem érdekelnék senkit az sem érdekelne mert beteljesedek önmagamtól nem másnak akarok tetszeni hanem magamnak és ezért vagyok mindig stabil + kiegyensúlyozott. Úgyhogy ha gyökeresen minőségi változást akarsz az életedben akkor vagy változtass a gondolkozásmódodon vagy ha valóban klinikai depressziótól szenvedsz akkor zsa egy klinikai szakpszichiáterhez.

2023. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól még hogy te ilyen paceknak hiszed magad attól még nem kell itt a másikat lenézni meg egy rabszolgával összehasonlítani hogy neki milyen rossz az élete.Mindenkinek a saját problémái a legnagyobbak.Én sem mástól várom a csodát probálok tenni érte de mégse lesz jobb.Hát lehet te úgy vagy hogy nen érdekelne ha nem érdekelnél senkit csak hogy tudd egy olyan ember aki szomorú és magányos és nincsen senki akivel tudna beszélni attól még ő még érezhet más hogy is.Hiába változok meg ha a többi ember sem változik meg körülöttem aki minden egyes nap egyre jobban lök lefelé.Segítséget meg nagyon nem kapok mert a szüleim leszarják mi van velem
2023. máj. 25. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

"Én sem mástól várom a csodát"


"Hiába változok meg ha a többi ember sem változik meg körülöttem aki minden egyes nap egyre jobban lök lefelé."


Szerinted nem ellentmondásos amit írtál? Nem a környezetednek kell megváltozni mert az olyan amilyen hanem a gondolkozásmódodnak hogy ne tulajdoníts akkora jelentőséget a környezetednek. Ha nekem az egész környezetem egy negatív visszataszító fos lenne engem akkor sem hatna meg mert én egy céltudatos komoly ember vagyok aki tudja magáról hogy jól csinálja a dolgát. Plusz a környezet változtatható.


Most ha egy gyászkenet a családod és az iskolád is egy okádék akkor 18 évesen megfogod és elmész albérletbe ahol a magad ura vagy és olyan emberekkel veszed magadat körül akikkel jól megérted magadat. Ez kb ennyi.


Nekem sem volt sok haverom az iskolában mert egyszerűen nem voltunk egy értelmi szinten (sokkal okosabb voltam tőlük) és untattak de ezért nem akartam vagdosni vagy megölni magamat. Bekerültem egy olyan közegbe (orvosi egyetem) ahol már megfelelő értelmi szinten voltak a diáktársaim és volt közös téma az érdeklődési körünkből kifolyólag így egyből sok igaz barátra leltem.

2023. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!