Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hétvégére, pihenéskor lenémítj...

Hétvégére, pihenéskor lenémítjátok a telefont, vagy nem?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig le van némítva és beállítva a ne zavarj funkció.
2023. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Depis időben mikor nem akartam senkivel beszélni akkor ki is kapcsoltam
2023. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
Mindig. Nagyon sokat segít.
2023. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nemcsak akkor , néha hétkôzben is elegem van és inkàbb lehalkitom! A nyugtomat akarom!
2023. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Nem zavarnak. Ha meg jön sms, facebook üzenet vagy egyébb oldalon valami, azt meg ráér megnézni akkor ha időm lesz. Meg azért se némítom mert ha esetleg jönne egy fontos hívás, mondjuk anyám kórházba kerűlt, akkor elérjenek.
2023. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig le van némítva, ha a közelében vagyok akkor úgy is észreveszem a rezgését, ha meg nem vagyok a közelében az azért van mert alapból nem akartam épp telefonnal foglalkozni.
2023. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha, mindig lehet sürgős, fontos hívás, jártam már meg én is amikor egyszer bajba kerültem, hogy a családtagok nem voltak elérhetőek.
2023. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csak hétvégén. 27 éves koromban lett mobilom, szóval megtanultam nélküle létezni, és amíg van 112, addig senki élete sem rajtam fog múlni. Repcsire állítom akár hétköznap is, ha olvasni szeretnék, nem egy szövegláda haveromat hallgatni. Régen az emberek nem használták egymást unaloműzőnek, mert vagy a feneküket kellett felemelniük a társaságért, vagy nagyon sokat fizetniük egy hosszabb telefonbeszélgetésért. Most meg mik vannak? Felhív tele szájjal, és meghökken, ha azt mondod, rágja meg, nyelje le, aztán hívjon, ha van mit mondania. Anyámnak most lett okostelója, egy hónapba telt megértetni vele, hogy az ingyenes beszélgetés nem azt jelenti, hogy az előfizetéssel megvette a hívni kívánt felek 24 órás rendelkezésre állását. :D
2023. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap van, mindig lenémítom
2023. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Hétvégén mindig széttöröm, hétfőn pedig veszek egy újat
2023. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!